Jak płacić mniejsze rachunki za telefon?

Oferty na kartę są mniej opłacalne niż abonament? W dzisiejszych czasach wcale nie musi tak być.

Jak płacić mniejsze rachunki za telefon
Jak płacić mniejsze rachunki za telefon?

Na pewno dobrze to znasz. Dziesiątki spraw do omówienia, setki wysłanych SMS-ów i godziny spędzone w internecie. Nic nie tracisz, dopóki nie przekraczasz pakietów dostępnych w ramach abonamentu.

Korzystając z telefonu naprawdę dużo, łatwo jednak przekroczyć granicę i narazić się na spore wydatki. Jeśli więc trudno rozstać ci się z telefonem, może się okazać, że abonament wcale nie jest dla ciebie najlepszym wyjściem. Oferty na karty są bowiem dużo bezpieczniejsze – a ostatnio też bardziej opłacalne.

Dzwoń bez obaw

Wybierając ofertę na kartę nie musisz bać się przekroczenia kwoty abonamentu i związanych z tym dużych wydatków. W najgorszym wypadku po prostu stracisz możliwość wykonywania połączeń, którą odzyskasz zaraz po następnym doładowaniu. To opcja, która na pewno spodoba się wszystkim, którzy chociaż raz musieli opłacić niespodziewanie wysoki rachunek. Warto się na nią zdecydować tym bardziej że oferty pre-paid wcale nie muszą być mniej opłacalne niż abonament, co ostatnio udowadnia Nju mobile.

Bez ograniczeń

Operator przygotował bowiem zestaw pakietów, dzięki którym do minimum ograniczysz swoje wydatki związane z korzystaniem z telefonu. Klienci Nju mobile za nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci, SMS-y i MMS-y oraz nawet 10 gigabajtów pakietu internetowego nie zapłacą więcej niż 29 złotych miesięcznie. Płacąc kolejne dziesięć złotych zyskują też możliwość nielimitowanych połączeń na numery stacjonarne, a to oznacza, że za niespełna 40 zł miesięcznie możesz korzystać z telefonu bez żadnych ograniczeń.

Po wieki

Swoje konto łatwo zasilisz (także bez wychodzenia z domu – w tym miejscu) za pomocą dostępnych doładowań o aż ośmiu nominałach – 5, 10, 25, 30, 40, 50, 100 i 200 złotych – dzięki czemu bez względu na okoliczności nie stracisz kontaktu ze swoimi znajomymi. A co jeśli z jakiejś przyczyny zdarzy ci się zapomnieć o doładowaniu konta? Nic strasznego. Swojego numeru na pewno nie stracisz, bo już po pierwszym doładowaniu staje się on ważny bezterminowo dzięki promocji Po wieki. Warto więc zastanowić się, czy opcja telefonu pre-paid nie będzie dla Ciebie wygodniejsza, zwłaszcza jeśli z telefonu nie korzystasz bardzo intensywnie.

 

Artykuł sponsorowany