Stylizacje Kourtney Kardashian: sekrety najstarszej z sióstr

Niedbale, nonszalancko, a jednak trendy i kobieco. Oto słowa, które doskonale opisują codzienny styl Kourtney Kardashian. Jej streetowe stylizacje przypadną do gustu niejednej miłośniczce mody.

Styl Kourtney Kardashian
Stylizacje Kourtney Kardashian: sekrety najstarszej z sióstr.

Przed Kardashiankami świat mody nie ma sekretów. Nie tylko od lat brylują na salonach, ale niektóre z nich postanowiły związać się z rynkiem odzieżowym profesjonalnie. Kendall Jenner jest rozchwytywaną modelką, natomiast Kim i Khloe Kardashian posiadają własne marki odzieżowe. Najstarsza córka rodziny Kardashian-Jenner, Kourtney, poszła jednak w innym kierunku i założyła stronę Poosh, gdzie zajmuje się treściami lifestyle’owymi. Ale również jej nie brakuje poczucia stylu! W odróżnieniu do sióstr na co dzień wybiera wygodne, komfortowe stylizacje, które doskonale sprawdzą się w każdej szafie.

Stylizacje Kourtney Kardashian
Stylizacje Kourtney Kardashian: sekrety najstarszej z sióstr.

Styl oversize

Co za dużo, to niezdrowo? Na pewno nie w modzie! Jednak dla tych, którzy stawiają na minimalizm i nie chcą zakładać na siebie kilkudziesięciu warstw czy dodatków, najlepszy będzie styl oversize. Za duże ubrania wbrew pozorom nie muszą zakrywać sylwetki. Najlepiej udowadnia to sama Kourtney, która we wszystkim potrafi wyglądać kobieco. Dobierając stylizację, dobrze postawić na kontrast. Obcisłe spodnie i szeroka bluza bądź przeciwne połączenie będą się świetnie prezentować w zestawie.

Stylizacje Kourtney Kardashian
Stylizacje Kourtney Kardashian: sekrety najstarszej z sióstr.

Swoboda i nonszalancja

Moda to sztuka użytkowa. Ma nie tylko wyglądać, ale przede wszystkim sprawiać nam przyjemność. Dlatego na co dzień większość preferuje wygodne ubrania. To zdanie podziela najstarsza z Kardashianek. W swoich stylizacjach często stawia na odzież sportową, a nawet dresy! Jej outfity przykuwają jednak wzrok za sprawą modnych fasonów i żywych kolorów. „Zwykłe” ubrania nie przeszkadzają celebrytce w podkreślaniu swoich atutów. Przy doborze nowej odzieży Kourtney ma w pamięci swoją figurę, dzięki czemu wie, na co położyć akcenty, co odkryć i co zakryć.

Stylizacje Kourtney Kardashian
Stylizacje Kourtney Kardashian: sekrety najstarszej z sióstr.

Uliczny szyk

Kourtney jest fanką prostej elegancji. Szpilki najczęściej łączy z ponadczasowymi dżinsami. Szykowna bluzka i para nieodłącznych okularów słonecznych to wszystko, czego potrzeba gwieździe do dopełnienia stylizacji. Kardashianka lubuje się też w skórzanych kurtkach, tak jak jej narzeczony, Travis Barker. Tych dwoje często pokazuje się wspólnie w stonowanych strojach utrzymanych w ciemnej kolorystyce.