Jak przyjemnie spędzić walentynki

jak przyjemnie spedzic walentynkiMasz dość zatłoczonych, wypełnionych czerwonymi różami restauracji?

Standardowego kina, w którym lecą wymęczone romansidła albo spacerów po parku w dwudziestostopniowym mrozie i przemoczonych butach? 

Wbrew licznym, negatywnym opiniom, że walentynki to skomercjalizowane, amerykańskie święto, które przeniknęło do polskiej tradycji by wypełnić lukę handlową między bożym narodzeniem, a Wielkanocą, wielu z nas czeka na nie z uśmiechem na twarzy. I niekoniecznie powodem jest nadzieja na tajemniczą walentynkę od nieznajomego, ale zwyczajnie okazja na spędzenie miłego, romantycznego, szalonego bądź erotycznego wieczoru z drugą połówką. Tylko jak spędzić ten wieczór, aby był wyjątkowy?

Aktywnie
Na początek wybierz scenariusz inny od zeszłorocznego i wszystkich poprzednich. Zaskocz ukochaną lub ukochanego niecodziennym pomysłem. Jakim? Jeśli oboje lubicie sporty zimowe, pojedźcie na narty. W tym roku walentynki przypadają w niedzielę, więc macie cały dzień dla siebie. Równie ciekawym i oryginalnym pomysłem dla tych, którzy lubią aktywnie spędzać czas, może być basen. Kiedy ostatnio wspólnie siedzieliście w grocie solnej albo szaleliście w wodnych rurach? Jeśli dysponujecie większym budżetem, wybierzcie się na ekstremalną wycieczkę quadami. Tam, pod okiem instruktora, z pewnością naładujecie baterie szalejąc na czterech kółkach w trudnym terenie.

Erotycznie
W sytuacji, kiedy wolicie się zrelaksować, świetnym i oryginalnym pomysłem może być wspólny masaż w profesjonalnym salonie spa. Taki „masaż dla dwojga” zdecydowanie odpręży wasze ciała i poprawi nastroje. Jeśli jednak nie macie ochoty walentynkowych chwil dzielić z osobami trzecimi, zorganizujcie sobie taki salon w domu. W tym przypadku konieczne będą standardowe świece, odpowiadająca obojgu muzyka i oczywiście dobry olejek do masażu erotycznego. Świetnym olejkiem na taką okazję jest K2, najnowsza propozycja feromony.pl.
Jeśli po masażu zdecydujecie się na wspólną kąpiel, powinna być ona wyjątkowa. Dlatego koniecznie wyłączcie telefony, do kieliszków nalejcie coś, co oboje lubicie, a wannę wypełnijcie dużą ilością piany. Nie zapomnijcie też o muzyce.

Kulturalnie
Kiedy dość masz kina i restauracji, a ukochana nalega na wyjście, zabierz ją do teatru albo filharmonii. Tego typu niespodzianka rzadko okazuje się nietrafiona, a z pewnością w tych miejscach spotkacie mniejsze tłumy niż w miejskim multipleksie.
Elegancka kolacja, niezależnie gdzie ją zjecie, powinna być posiłkiem z naturalnymi afrodyzjakami. Najskuteczniejsze są owoce morza, zwłaszcza ostrygi. Na deser proponujemy kawę z imbirem, cynamonem i kozim mlekiem.

A prezenty?
Ciekawy podarunek dla drugiej połówki to nie lada wyzwanie, kiedy z każdej strony otaczają nas czerwone poduszki w kształcie serc, kaloryczne czekoladki w romantycznych pudełkach albo przecenione perfumy ze styczniowych wyprzedaży. Walentynki są jednak tą wyjątkową okazją, kiedy robiąc prezent ukochanej osobie, możesz jednocześnie podarować coś sobie. Przykładem są wszelkiego rodzaju książki erotyczne, jak nauka masażu albo fotograficzna kamasutra. Zamiast standardowych róży podaruj ukochanej na przykład duży owoc. Oprócz radości będzie miała z niego również pożytek. Kiedy z kolei twój mężczyzna jest pasjonatem motoryzacji, sprezentuj mu przejażdżkę jego wymarzonym modelem samochodu. Z pewnością taka niespodzianka ucieszy go bardziej niż kolejny krawat.