Jak dobrać właściwie stanik – brafitting zamiast skalpela?

Pewność siebie jest niezwykle ważnym elementem ludzkiej osobowości. Odgrywa istotną rolę w nawiązywaniu kontaktów społecznych i podejmowaniu aktywności zawodowej. Z poczuciem własnej wartości problemy ma większość kobiet. Jednak aby poczuć się atrakcyjnie oraz polubić swe kobiece atrybuty nie potrzeba zabiegów medycyny estetycznej i użycia skalpela. Sekret tkwi w brafittingu.

Jak dobrać właściwie biustonosz
Jak dobrać właściwie biustonosz

Na wykształcenie pewności siebie wpływa wiele czynników, przede wszystkim tych oddziałujących w dzieciństwie. Akceptacja rodziców, poczucie ciepła i wsparcia rzutują na wyższą samoocenę młodego człowieka.

Co jednak zrobić, gdy nasze poczucie wartości jest stosunkowo niskie? Przez odpowiednie triki pewność siebie można wzmocnić. Doskonale wie o tym Monika Skrzypińska z salonu Kamoni w Galerii Grafitt, która na co dzień służy klientkom wiedzą i pomocą w zakresie braffitingu. – To nie ja znalazłam brafitting, to on znalazł mnie – przyznaje.

Wszystko zaczęło się od zdania wypowiedzianego przez kobiety z personelu medycznego, które głęboki utkwiło jej w pamięci – Zobacz w czym one chodzą, a później dziwią się, że mają dolegliwości. Wtedy też zdecydowała się zgłębić temat odpowiedniego doboru biustonoszy. Najpierw dla siebie, potem postanowiła wykorzystać swą wiedzę do pomocy innym kobietom i otworzyła własny salon z bielizną w najstarszej zielonogórskiej galerii handlowej.

Jednym z najczęstszych kompleksów płci pięknej są piersi, będące atrybutem kobiecości. – Są za małe, za duże, maja nieodpowiedni kształt, przestały być jędrne – brafitterka wylicza zmartwienia swoich klientek. – A odpowiednia bielizna potrafi to wszystko skorygować. Co więcej, długotrwałe noszenie dobrze dobranego biustonosza potrafi na stałe poprawić kształt piersi, a nawet podnieść je i ujędrnić – dodaje właściciela salonu. Wpływa na nie tylko na poprawę proporcji sylwetki, ale chroni również przed różnymi dolegliwościami zdrowotnymi, odciążając kręgosłup.

Nie wszystko jesteśmy w stanie w sobie zmienić, ale możemy to zaakceptować. – Ważne jest, by dostrzec rzeczy, z których możemy być dumne i skupić swą uwagę na nich. Patrzeć w lustro i jak mantrę powtarzać sobie swoje mocne strony, zarówno te dotyczące wyglądu, jak i cech charakteru – dodaje Monika Skrzypińska, którą na co dzień spotkać można w swoim salonie.