Jak ubrać się na sylwestra?

Sylwester to jedna z tych okazji, gdy możemy pozwolić sobie na szaleństwo. Na co warto zwrócić uwagę przy wyborze idealnej kreacji?

Jak ubrać się na sylwestra? Foto. pixabay.com

Sylwestra obchodzimy raz w roku, warto więc ubrać się wyjątkowo. Strój powinien być dopasowany do miejsca, w którym odbędzie się ten wieczór. Musimy czuć się komfortowo, a przy tym wyglądać niebanalnie. Warto zaszaleć tej nocy i nie bać się ubrać nieco odważniejszych kreacji niż na co dzień.

Gdy zostajemy w domu

Jak ubrać się na sylwestra? Foto. Instagram interiordesignerella
Jak ubrać się na sylwestra? Foto. Instagram _rinari_

Jeśli w tym roku zostajemy w domu, organizujemy imprezę dla znajomych i nie chcemy udawać się na zimowe wyjazdy, bale czy inne wydarzenia, musimy się zastanowić jak chcemy wyglądać. Można oczywiście ubrać się „na luzie”, jednak zważywszy na to, że sylwester to jedyny taki dzień w roku, można ubrać coś nieco bardziej eleganckiego. Świetnie sprawdzi się tutaj prosta czarna sukienka ze świecącymi dodatkami. Można również postawić na spódniczkę i dobrać do niej nieco bardziej wyjściową bluzkę (np. z połyskującego materiału, bez ramion lub na jedno ramię).

Wyjątkowa impreza

Jak ubrać się na sylwestra? Foto. Instagram dress2_lovers1
Jak ubrać się na sylwestra? Foto. Instagram estilistajoaocalazans

Jeśli wybieramy się na eleganckie przyjęcie, bal – warto zastanowić się nad wyborem długiej sukni. Robi wrażenie, dodaje nam klasy i szyku. Może być w różnych kolorach, z połyskującymi dodatkami lub elementami tiulu. Niekoniecznie musi być ona w kolorze czarnym. Złoto i srebro w tym dniu również sprawdzą się idealnie. Dla kobiet, które nie lubią długich sukienek, pole działanie również jest ogromne. Można wybrać klasyczną dopasowaną małą czarną.

W restauracji

Jak ubrać się na sylwestra? Foto. Instagram portobelloroadshop
Jak ubrać się na sylwestra? Foto. Instagram selectiontoperfection

Jeżeli spędzamy sylwestra np. w restauracji, należy ubrać się elegancko, ale warto trochę zaszaleć. Dobrym pomysłem będzie jakiś zaskakujący element sukienki. Mogą to być np. odkryte plecy. Sukienka będzie prezentować się efektownie i na pewno zwróci uwagę. Warto pomyśleć również o wykorzystaniu koronek. Zawsze wyglądają bardzo kobieco i elegancko.