O północy w ogrodzie

Kwiaty to crěme de la crěme wśród printów. Stanowią manifest kobiecości i romantyzmu. W połączeniu z ciemnymi barwami i rockowymi dodatkami stworzą ponadczasowy look z pazurem, bez przesadnej słodkości. Kwiecisty motyw nosimy w stylizacjach nawiązujących do mody lat 90. Takie sylwetki prezentują nam na wybiegach największe domy mody, wyznaczając kolejny trend na ten sezon.

 

O północy w ogrodzie
O północy w ogrodzie

Marka Mosquito nie zostaje w tyle i przedstawia nam kolekcję idealnie nawiązującą do jesiennych nurtów modowych. Najmocniejszy punkt kolekcji stanowią sukienki, w których możemy znaleźć inspirację japońskimi kimonami. Uwagę zwracają rozkloszowane rękawy ¾ i kobiece wiązania w talii, które idealnie podkreślają sylwetkę. Odcienie butelkowej zieleni stanowią tło dla kwiatowego printu.

O północy w ogrodzie
O północy w ogrodzie

Kwiecisty motyw stanowi ekspresyjny element wizerunku, ale bez obaw – tego wzoru nigdy za wiele. Można go wpleść do stylizacji na wiele różnych sposobów. W kolekcji Mosquito znajdziemy sukienki z tym deseniem, które są absolutnym must have kobiety podążającej za trendami.

O północy w ogrodzie
O północy w ogrodzie

Dzięki wyraźnemu prinotwi, łatwo je wystylizować – nie potrzebujemy za wiele, wystarczy kilka dodatków w stonowanych kolorach i jesteśmy gotowe do wyjścia! Możemy postawić także na total looki. W kolekcji znajdziemy bluzy z takim samym kwiatowym motywem. Łącząc je z sukienką uzyskamy sylwetkę w stylu Flower Power. Im więcej w garderobie kwiatowych akcentów, tym lepiej!

O północy w ogrodzie
O północy w ogrodzie

Mosquito wypracowało przez lata charakterystyczną estetykę, która nadaje ubraniom designerski styl. Marka stawia przede wszystkim na kobiecość i wysokogatunkowe materiały. Szyk i wygoda w połączeniu z jakością to nieodłączne elementy każdej linii stworzonej przez markę. Flower Power w jesiennej osłonie to najmocniejszy element tej kolekcji. Ponadczasowy print i nowoczesne rozwiązania sprawiły, że Mosqito podniosło poprzeczkę jeszcze wyżej.

O północy w ogrodzie
O północy w ogrodzie