Jedwabny dodatek do małej czarnej

jedwabny dodatek do malej czarne2j

Która kobieta nie posiada w szafie sukienki na szczególne okazje? Klasykiem gatunku, który powinien znajdować się w każdej damskiej garderobie jest z pewnością mała czarna. To sukienka idealna na wielkie gale, eleganckie przyjęcia a także na bardziej kameralne spotkania.
O to zadbała projektantka Red Ruby Rose, której eleganckie kopertówki będą idealnym uzupełnieniem tej kreacji. Już teraz jej projekty można kupić w polskim butiku trendsetterka.comjedwabny dodatek do malej czarnej

Markę Red Ruby Rose stworzyła Angielka Rowena Dugdale. Urodziła się i wychowała w miejscowości Somerset, w rodzinie z artystycznymi tradycjami. Dorastała w domu otoczony lasem i ogrodem, co okazało się być idealnym tłem dla jej artystycznej duszy.
Z czasem przeprowadziła się do Szkocji, aby w College of Art w Edynburgu rozwijać zamiłowanie do sztuki. Początkowo skupiła się na jednej ze swoich pasji, jaką jest tworzenie kolaży i robienie zdjęć. Jednak jak prawdziwa artystyczna dusza wciąż szukała nowych doznań. Postanowiła podjąć próbę uszycia torebki. To co miało być jedynie zabawą, stało się jej sposobem na życie i wyrażanie siebie.

jedwabny dodatek do malej czarne5j

Obecnie Rowena mieszka w Bristolu, gdzie w swoim studiu projektuje i szyje przepiękne, ekskluzywne kopertówki. Jej projekty to w 100% ręczne wykonanie. Od pomysłu, przez stworzenie materiału aż po uszycie torebki. Do ich wykonania wykorzystuje zaprojektowane przez siebie tkaniny. Torebki uszyte są z wysokiej jakości jedwabiu lub bawełny. Często ozdabiane haftami bądź grafikami.

jedwabny dodatek do malej czarne4j
Projektantkę inspirują fotografie, naturalne formy i obrazy. Czerpie też ze wzorów współczesnych i starodawnych tkanin. Na kopertówkach często pojawia się ulubiony przez nią motyw pawich piór. Nie brakuje także kwiatów czy symboli. Prace Roweny są perfekcyjne w każdym calu. Wykonane przez nią torebki mają nawet jedwabne podszewki, aby jej klientki mogły poczuć się luksusowo kiedy ją otwierają.

jedwabny dodatek do malej czarne3

Torebki Red Ryby Rose cieszą się dużym powodzeniem na całym świecie, a od niedawna dostępne są także w Polsce. W zależności od modelu kosztują od 299,00 zł do 449,00 zł.