Bądź modna niczym Zoe Kravitz

Zoe Kravitz ma wszelkie warunki by być gwiazdą: jest piękną i utalentowaną córką sławnych rodziców: muzyka Lenny Kravitza i aktorki Lisy Bonet. Zoe od dzieciństwa wzbudzała zainteresowanie swoją osobą. Na ekranie zadebiutowała w wieku 19 lat w filmie ,,Życie od kuchni". Czy jest jednak równie dobrą stylistką i modelką co aktorką?

zoekravitz88. Foto. Instagram

Zoe Kravitz popularność i sławę przyniosła nie tylko rola w ,,X-Men: Pierwsza klasa”, ale także niebanalna uroda i fotogeniczność. To one sprawiają, że wiele marek zabiega o współprace z Zoe która jest min.jest ambasadorką marki YSL Beauty. Dziewczyna ma naturalną zdolność zabawy modą: traktuje ją z przymrużeniem oka i nie stara się na siłę podkreślić swoich atutów. Doskonale wie, że prosty t-shirt czy czarne okrycie wierzchnie stanowią najlepsze zestawienia. A oto i one:

Jej styl: Zoe Kravitz

W powyższej stylizacji proste elementy takie jak biała sukienka czy klasyczne czarne buty  połączono w oryginalny sposób. Zoe przełamuje nudę skórzaną kurtką a pastelowa torebka dodaje jej odrobiny kobiecości.

Jej styl: Zoe Kravitz

Elegancja także nie jest obca gwieździe. Jednak klasyka często postarza. Kravitz postawiła tutaj na sukienkę z nietypowymi rękawami, ,,niegrzeczną” torebkę i młodzieżowe buty w serca. Szykowny styl stroju akcentują srebrne kolczyki. Natomiast zmiana fryzury sprawia, że punktem programu jest czarna kreacja.

Jej styl: Zoe Kravitz

A gdyby tak wyluzować i ruszyć na miasto po zakupy? Córka sław robi to w świetnym stylu. T-shirt i shorty są nie tylko wygodne, ale także to świetny zestaw po dobraniu dodatków w postaci torebki ze złotą aplikacją, butów i bransoletki. Tutaj jednak byłabym ostrożna. Zoe wygląda w tych ubraniach idealnie głównie dzięki swoim włosom i nietypowej urodzie. Pomimo tego jedno jest pewne. Dziewczyna ma talent i potrafi się ubrać.