Jesienno-zimowa kolekcja PUCCINI

Odkryj magię podróży w najnowszej kolekcji PUCCINI! Jesteśmy blisko Ciebie - gdziekolwiek się znajdziesz. Poznaj unikalne wzory i ciepłe dodatki na jesienną aurę. Przemień styl na coś więcej niż modę - na emocje związane z podróżami.

Jesienno-zimowa kolekcja PUCCINI

      Polska marka PUCCINI prezentuje najnowszą jesienno-zimową kolekcję, w której nawiązuje do idei niekończących się podróży. „Zgodnie z głównym mottem marki, produkty PUCCINI są zawsze blisko Ciebie – Gdziekolwiek Jesteś. Taki przekaz chcemy podkreślić w naszej najnowszej kolekcji. Jako firma podróżnicza oferujemy przede wszystkim wysokiej jakości bagaż, na który składają się walizki, plecaki oraz torby podróżne. Jesienno-zimowa kolekcja obejmuje także szeroką gamę stylowych torebek, plecaków i nerek damskich” – mówi Anna Ptak, Purchasing Manager PUCCINI.

Jesienno-zimowa kolekcja PUCCINI

Marka PUCCINI od 24 lat oferuje swoim Klientom ponadczasowe i funkcjonalne walizki podróżne, torby, plecaki oraz damskie torebki. W sezonie jesień-zima 2023/2024 do rodziny walizek dołączyły kolekcje z wysokiej jakości ABS-u (Alicante, Manchester), trwałego poliwęglanu PC (Valencia, Malibu) oraz odpornego na uszkodzenia polipropylenu PP (Marbella, Casablanca).

Jesienno-zimowa kolekcja PUCCINI

„Jako ekspert w dziedzinie bagażu, PUCCINI oferuje nie tylko nietuzinkowy design, ale też wysoką jakość produktów. Jesteśmy świadomi, że proponując wysokiej jakości bagaż, mamy gwarancję tego, że Klient do nas wróci. I to nie tylko po kolejne walizki, ale również po inne produkty, takie jak torebki czy portfele” – kontynuuje Anna Ptak.

Oprócz bagażu ważną rolę w kolekcji jesień-zima odgrywają torebki damskie, które są jednym z najczęściej wybieranych produktów wśród Klientek PUCCINI. By zadowolić gusta i trafić w różne style, marka oferuje szeroki asortyment z tej kategorii. Nie tylko nadąża za światowymi trendami w modzie, lecz także konsekwentnie przekłada je na charakterystyczny styl, który wypracowała przez ponad dwie dekady swojej działalności.

„W ostatnich latach znacząco zwiększyliśmy ofertę torebek damskich. Nasze badania wskazują, że w każdym sezonie nasze stałe Klientki wracają po choćby jedną nowość z danej kolekcji. Niewątpliwie może to wynikać z tego, iż oferujemy wysokiej jakości produkt w najlepszej możliwej cenie” – dodaje Anna Ptak.
Torebki i torby marki PUCCINI zostały uszyte z wysokogatunkowej skóry ekologicznej. Dominującymi kolorami kolekcji jesień-zima 2023/2024 są: klasyczna czerń, głęboki burgund, wyrazista rudość oraz stonowany beż.

PUCCINI nie zapomina również o mężczyznach. W najnowszej kolekcji można znaleźć praktyczne torby podróżne, torby na siłownię oraz torby na laptopa. W ofercie znajdują się także skórzane portfele oraz paski, które charakteryzują się klasycznym wzornictwem oraz perfekcją wykonania.

Jesienno-zimowa kolekcja PUCCINI