Jessica Mercedes: „Nowy etap w moim życiu… Moja nowa marka!”

Jessica Mercedes poszerza swoje modowe imperium. To już nie tylko blog, Instagram czy Youtube. Po sukcesie kolekcji kostiumów kąpielowych, oficjalnie podzieliła się z czytelnikami informacją o swoim nowym biznesie.

Foto. Instagram @Veclaim

Znana influencerka i blogerka modowa Jemerced udowadnia, że moda to nie tylko ubrania, zdjęcia, sesje i podróże po świecie, ale i twarde zarządzanie biznesem. Na łamach magazynu Vogue oficjalnie ogłosiła swój nowy etap w życiu, a tym samym nazwę kolejnej marki z ubraniami – Veclaim.

Ponad rok temu Jessica założyła markę kostiumów kąpielowych MOIESS. Teraz będą to elementy garderoby odzwierciedlające jej inspiracje zdobyte podczas licznych podróży, ale i to, czego brakuje na polskim rynku modowym, na temat którego blogerka ma doskonałą wiedzę. – Własna marka to dla mnie droga do wolności artystycznej – mówi Jessica w wywiadzie dla Vogue.pl. – Dokładnie wiem, jakie rzeczy mi się podobają i czego brakuje na własnym rynku – zapewnia czytelników. Jakie kreacje będzie można kupić u młodej stylistki?

Póki co na stronie możemy podziwiać głównie zwiewne sukienki w cenach oscylujących wokół 500 zł i wiązane koszule. Brand ma już własny Instagram oraz konto na Facebooku. Na zdjęciach Jessicę zastępują naturalne modelki, a do zdjęć właścicielka kolekcji przykłada szczególną wagę. Jak myślicie, czy zwojuje polski rynek?

Życzymy powodzenia!

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Swinging at this dreamy pink rooftop in my @Veclaim dress 🌵 #Marrakech #Marocco #Veclaim

Post udostępniony przez Jessica Mercedes Kirschner (@jemerced)