John Legend zostanie ojcem!

John Legend i jego żona Chrissy Teigen spodziewają się pierwszego dziecka. Muzyk i modelka małżeństwem są od dwóch lat. Wybranka piosenkarza wyznała, że miała problemy z zajściem w ciążę.

john legend
John Legend zostanie ojcem! Instagram @Chrissy Teigen

Para nie ukrywała, że już od kilku lat starali się o dziecko. Miesiąc temu w jednym z programów modelka opowiedziała o problemach z zajściem w ciążę i związanej z tym pomocy lekarzy. O swoim szczęściu poinformowali za pośrednictwem jednego z portali społecznościowych. 

Przyszła mama opublikowała na Instagramie zdjęcie i opatrzyła je podpisem: „John i ja z radością ogłaszamy, że jesteśmy w ciąży : ) Jak wiecie, staraliśmy się o dziecko przez jakiś czas. Nie było łatwo, ale nie poddaliśmy się. Nie możemy się doczekać, kiedy nasze pierwsze dziecko przyjdzie na świat i powiększy naszą rodzinę. Jesteśmy bardzo podekscytowani, że wreszcie nam się udało. Dziękujemy za Wasze wsparcie, czekam na ciągłe dotykanie mojego brzucha!” O to ostatnie z pewnością już teraz dba John.

Wpis i zdjęcie szczęśliwego małżeństwa dają nadzieje parom, które zmagają się z problemem niepłodności. Gratulujemy!

Wiecie, że w teledysku do znanej na całym świecie piosenki „All of me” gościnnie wystąpiła śliczna żona piosenkarza? Obejrzyjcie!