Kampania #born2beMERRY modnie przypomina, co jest w świętach najważniejsze

Spadł już pierwszy śnieg, a z głośników leci "Last Christmas". Galerie pełne są dekoracji oraz szukających prezentów ludzi. W tej świątecznej gorączce można zupełnie zapomnieć o tych, z którymi spędzimy Boże Narodzenie.

kampania #born2beMERRY
Kampania #born2beMERRY modnie przypomina, co jest w świętach najważniejsze.

Zastanawiając się nad tym, za co najbardziej lubią Boże Narodzenie, wiele osób odpowiada „jedzenie”, „prezenty”, „tradycje”, a nawet „śnieg”. Wszystko to tworzy piękną, niepowtarzalną atmosferę, którą osiągnąć można jedynie pod koniec grudnia. Jednak prawdziwa magia świąt zależy od ludzi. Wspomnienia, które zostaną z nami najdłużej, to właśnie te o chwilach spędzonych z bliskimi, z którymi udało nam się pielęgnować tę nieoczywistą, specjalną więź. Chociaż wiele osób w czasach pandemii wróciło do patrzenia na Boże Narodzenie jako na szereg specjalnych momentów dzielonych pomiędzy ukochanymi ludźmi, to część nadal jest zbyt zajęta wszystkim tym, co ma je tylko ulepszać, a nie stanowić ich esencję. Dlatego powstała kampania #born2beMERRY marki Born2be, mająca przypomnieć, co jest w świętach najważniejsze.

ubrania na święta
Kampania #born2beMERRY modnie przypomina, co jest w świętach najważniejsze.

Kampania #born2beMERRY

Kampania #born2beMERRY to sposób marki Born2be na łączenie się ze swoimi klientami. O tkwiącym w bliskości i miłości czarze świąt ma przypominać również specjalna gwiazdkowa kolekcja. W najświeższej ofercie zaprezentowano modę damską, męską i dziecięcą. Dzięki dużej linii produktów każdy odnajdzie tu coś dla siebie, jak również dla tej specjalnej osoby, którą chce obdarować. Born2be stworzyła również zupełnie nową linię obuwia. W obu kategoriach połączono nieśmiertelną klasykę i najnowsze trendy, tak by skraść serca wszystkich modowych wielbicieli.

ubrania na wigilię
Kampania #born2beMERRY modnie przypomina, co jest w świętach najważniejsze.

Wieczna klasyka

Charakterystyczne barwy ubrań podkreślą wigilijną atmosferę. Wśród specjalnie wyselekcjonowanych kolorów na pierwszym planie znalazły się oczywiście czerwień i butelkowa zieleń, które są znakiem rozpoznawczym tego okresu. Połączono je z klasyczną czernią, ponadczasową bielą i niewychodzącym z mody beżem. W ten sposób osiągnięto fantastyczny, wszechstronny efekt, nadający się tak na codzień, jak i na specjalne wydarzenia. Do kolekcji wprowadzono także szykowną kratę, prawdziwą królową pośród wzorów.

Born2be
Kampania #born2beMERRY modnie przypomina, co jest w świętach najważniejsze.

Współczesne rozwiązania

W najnowszej linii ubrań urzeka przede wszystkim szeroki przekrój tkanin. Znajdziemy odzież wykonaną z matowego weluru, satyny, plumeti, a nawet z dodatkiem koronkowych wstawek. Dzięki takim połączeniom uzyskano prawdziwą ucztę dla zmysłów wzroku i dotyku. Harmonijne doznania wzmacniają interesujące rozwiązania krawieckie, takie jak marszczenia, kopertowe dekolty i bufiaste rękawy.

kampania świąteczna
Kampania #born2beMERRY modnie przypomina, co jest w świętach najważniejsze.

Świąteczne obuwie

Ekoskóra i ekozamsz królują obecnie na rynku obuwniczym, nie mogło więc zabraknąć wykonanych z nich modeli! Dostępne są aż dwie wersje, gładka i delikatnie połyskująca. Natomiast wśród fasonów znaleźć można propozycje idealnie dobrane do świętowania, które wspaniale podkreślą uroczysty nastrój Bożego Narodzenia. Dla pań przygotowano szeroki wybór metalicznych szpilek, czółenek oraz sandałów na obcasie. Prezentują się one szczególnie kobieco w połączeniu z satynowymi i brokatowymi sukienkami.