Karnawałowa kolekcja biżuterii Guess

guess 8Jeśli „miasto grzechu” zainspirowało projektantów kolekcji, to jej twarzą bez wątpienia musi być coś spektakularnego. Na pierwszy plan wysuwają się zatem dwie bransoletki z sześcioma rzędami wspaniałych kryształów Swarovskiego. Jedna w kolorze srebrnym, druga w różowym złocie; każda mieniąca się niczym najdroższe diamenty, a wszystko dzięki kompozycji kamieni w różnym odcieniu. Masywne, uwodzicielskie, chwytające wzrok, zaprojektowane tak, aby nawet przeciętnej kreacji dodać animuszu i wytworności. Niemniej osobliwie prezentują się kolejne dwie bransoletki, ale tym razem w monokolorze – w wersji złotej i srebrnej. Dzięki fantazyjnej kombinacji literek „G” uzyskano oryginalny, ażurowy efekt. Również i tutaj nie mogło zabraknąć blasku, dlatego gdzieniegdzie wkomponowane zostały małe kryształy Swarovskiego.

Poza bransoletami, w kolekcji znajdziemy także piękne kolczyki w komplecie z długimi wisiorami, których wspólnym mianownikiem jest jeden duży kryształ. W zależności od preferencji projektanci marki proponują brązowy lub też śliczny fioletowy odcień. Na deser GUESS serwuje coś minimalistycznego z myślą o fankach delikatnych dodatków. To bransoletki i pierścionki z subtelnym motywem węża nawiązującym do kuszącej i ponętnej strony kobiecej natury.

W karnawałowa kolekcja biżuterii GUESS, amerykański dom mody postawił na innowację, nowoczesny, ponadczasowy i wyszukany repertuar. Prezentowana linia to nie tylko świetny design , ale również jakość, która opiera się na wykorzystaniu przez markę techniki powlekania o nazwie High-Tech Coating. Jest to zastosowanie szczególnej warstwy ochronnej podczas całego procesu powlekania, w wyniku czego powłoka jest trwalsza i bardziej odporna na ścieranie.