Kiedy warto zmienić operatora telefonicznego?

Internet znowu Ci się zawiesił, gdy bohaterowie Twojego ulubionego serialu właśnie mieli wyznać sobie prawdę?

Kiedy warto zmienić operatora telefonicznego?

Czujesz, że jesteś w tyle, bo ogranicza Cię pakiet GB, a właśnie planujesz ze znajomymi wyjazd na długi weekend? Po co się spinać – zmień operatora i dostosuj ofertę komórkową do swojego trybu życia. Podpowiadamy, jak zrobić to w parę minut, bez uciążliwych formalności.

Zmiana operatora komórkowego – idź za głosem serca

Nie daj się w żaden sposób ograniczać! I chodzi tu nie tylko o relacje czy kolejną parę butów, która po prostu musi znaleźć się w Twojej szafie. To Ty najlepiej wiesz, jakie są Twoje potrzeby oraz wymagania. I tym właśnie kieruj się przy zmianie operatora. Jeśli czujesz, że powolny internet utrudnia Ci zakupy, oglądanie filmików czy korzystanie z komunikatorów albo bez sensu przepłacasz za pakiet, to przenieś numer bez żadnych sentymentów. Postaw przede wszystkim na siebie – jeśli coś przeszkadza Ci w realizacji planów, to zmień to.

Jak znaleźć operatora, którego oferta dopasuje się do Twoich potrzeb? Zamiast abonamentu o sztywnych zasadach postaw na subskrypcję. Sprawdź, jak to działa w Orange Flex i poczuj różnicę względem tradycyjnych ofert.

  1. Do Orange Flex dołączasz jak do platformy z serialami czy muzyką – ściągasz apkę, wybierasz plan komórkowy na start, podpinasz kartę albo płacisz BLIKIEM i korzystasz na własnych zasadach – bez wielomiesięcznych umów, faktur i ograniczających pakietów, których nie da się zmienić w trakcie umowy.
  2. Do wyboru masz 4 plany komórkowe i możesz kupować raz większy, raz mniejszy – w zależności od potrzeb w danym momencie. Możesz też na dłużej pozostać przy jednym, jeśli Ci odpowiada. Ale gdy tylko wyjdzie Twój ulubiony serial i przyda Ci się więcej gigabajtów – klik i masz!

W Orange Flex wszystko załatwisz w aplikacji, bez stania w kolejkach i czekania na infolinii. Nie podpisujesz też długoterminowej umowy, więc możesz zrezygnować z Flexa w każdej chwili.

Za mało internetu? Zmiana operatora = zmiana na lepsze!

Zarówno wyprzedaż jesienno-zimowa, jak i letnia to czas, kiedy spora paczka GB jest szczególnie potrzebna – w końcu przeglądanie całego asortymentu w kilku sieciówkach nie trwa 5 minut. W święta Bożego Narodzenia i Wielkanoc to samo – sprawdzone przepisy same się nie znajdą.

Przejście do Orange Flex pozwala też dowolnie wymieniać się gigabajtami ze znajomymi, którzy mają numer w sieci. Jednego miesiąca Ty możesz poratować kogoś w potrzebie, a innym razem ta osoba odwdzięczy Ci się porcją internetu, gdy akurat ma nadmiar. A jeśli szykujesz się już do wakacyjnego wyjazdu i wiesz, że czeka Cię przeglądanie grupek na Facebooku w poszukiwaniu najlepszych hoteli i wycieczek, to nie martw się ograniczeniem pakietu danych – w Orange Flex social media nie zużywają GB z planu komórkowego.

Masz większe potrzeby? W Orange Flex czeka na Ciebie dodatkowa usługa UNLMTD, czyli internet bez limitu w wersji na 7 albo 30 dni. Przyda się, jeśli na przykład planujesz zwiedzanie Europy autostopem, dużo grasz i oglądasz albo często wykorzystujesz swój telefon jako hotspot.

Przejście do Orange Flex – swobodniej się nie da!

Myślisz o zmianie operatora komórkowego, ale odstraszają Cię uciążliwe procedury? Aby przenieść numer do Orange Flex, wystarczy jedynie:

  1. Pobrać aplikację Orange Flex i założyć konto.
  2. Wybrać plan komórkowy (potem możesz go zmieniać).
  3. Podążać za instrukcjami na ekranie, które przeprowadzą Cię przez proces przeniesienia numeru, wygodnego zamówienia karty SIM lub eSIM oraz bezpiecznego potwierdzenia tożsamości i wyboru metody płatności.

Podczas zmiany operatora na Orange Flex na końcowym ekranie wpisz kod promocyjny SIEMAFLEX, a przez pierwsze 3 miesiące będziesz płacić jedynie złotówkę miesięcznie.

Artykuł sponsorowany