Kino domowe bez kabli – to możliwe! Przedstawiamy Projektor Acer V7500

Firma Acer rozszerza portfolio projektorów o kino domowe Acer V7500.

Kino domowe bez kabli - to możliwe Przedstawiamy Projektor Acer V7500

  • Model Acer V7500 dla kina domowego obsługuje 100% gamę kolorów sRGB, jest wyposażony w technologię Acer ColorPurity i funkcję inteligentnej optymalizacji światła otoczenia LumiSense+,
  • rozdzielczość Full HD 1080p i obrazy 20000:1 Dynamic Black z ostrymi szczegółami wyświetlanie zawartości 3D z HDMI 3D, ColorBoost3D i ColorSafe II zapewnia piękne kolory,
  • opcjonalna funkcja projekcji bezprzewodowej pozwala uwolnić się od przewodów,
  • opcjonalna technologia wirelessHD zapewnia wyświetlanie obrazu w 60 Hz Full HD 3D,
  • wbudowany głośnik 10 W,
  • funkcja Eco-friendly z wiodącą na rynku technologią ExtremeEco zapewnia 70% redukcję zużycia energii i żywotność lampy do 7000 godzin (tryb ExtremeEco),
  • brak konieczności przestawiania mebli dzięki współczynnikowi powiększenia 1.36X, który gwarantuje elastyczną i prostą instalację.

Kino domowe bez kabli - to możliwe! Przedstawiamy Projektor Acer V7500
Kino domowe bez kabli – to możliwe! Przedstawiamy Projektor Acer V7500

 

Acer przedstawił nowy projektor kina domowego V7500. Nowy model obsługuje 100% pokrycie gamy kolorów sRGB i Acer ColorPurity. Przez połączenie koła kolorów RGB z unikalnymi funkcjami sterowania lampą, pozwala to na uzyskanie szerszej gamy kolorów i zmniejszenie efektu tęczy. Model V7500 jest wyposażony również w technologię LumiSense+ firmy Acer, która w inteligentny sposób optymalizuje obraz zgodnie z warunkami oświetlenia, natomiast obsługa HDMI® 3D zapewnia doskonałe możliwości wyświetlania obrazu 3D w przypadku filmów 144 Hz 24p Blu-ray™ 3D. DynamicBlack™ poprawia kontrast obrazu poprzez analizę zawartości ekranu klatka po klatce, a następnie reguluje moc lampy w celu zoptymalizowania poziomów czerni.

Większa użyteczność, smukła konstrukcja i elastyczność instalacji

Centralnie położony obiektyw pozwala na uniwersalna instalację projektora V7500, a współczynnik powiększenia 1.36X eliminuje konieczność przemieszczania urządzenia. Zdejmowana pokrywa umożliwia schowanie kabli, co pozwala zachować smukły wygląd projektora.

Korekcje 4 Corner i HV keystone pozwalają regulować zniekształcenia poziome i pionowe obrazu do 30° po podniesieniu lub przy projekcji bocznej. Użytkownik zobaczy prostokątny obraz zamiast pulpitu o szerszej górze, dole bądź zdeformowanych bokach, nawet jeśli projektor został umieszczony na lewo, na prawo, powyżej lub poniżej ekranu.

Co więcej, włączenie opcji WirelessHD (do kupienia osobno) pozwala użytkownikom uwolnić się od plątaniny kabli i łączyć się bezprzewodowo, zapewniając możliwość oglądania filmów w rozdzielczości Full HD, w trójwymiarze przy 60 klatkach na sekundę. Dzięki wbudowanemu głośnikowi 10 W, projektor V7500 pozwala cieszyć się dźwiękiem bez zastosowania zewnętrznych głośników.

Przyjazny dla środowiska

Funkcja Acer EcoProjection pozwala zredukować zużycie energii o 70%. Acer ExtremeEco wydłuża żywotność lampy o 7000 dodatkowych godzin, redukując koszty jej wymiany i zapewniając długotrwałą, bezproblemową eksploatację projektora. Niski poziom hałasu zapewnia czystość dźwięku podczas prezentacji i rozrywki, redukując jednocześnie szumy w obszarze odsłuchu.

Dostępność

Projektor Acer V7500 jest już dostępny w cenach rozpoczynających się od 3469 PLN brutto u wybranych partnerów Acer.