Koktajlu Kobiet Sukcesu – znamy tematy prelekcji. Zainwestuj w siebie!

Już 24 maja odbędzie się trzecia edycja Koktajlu Kobiet Sukcesu. Podczas wydarzenia bizneswoman będą mogły poszerzyć swoje wiadomości z wielu dziedzin. Jakie prelekcje przygotowaliśmy?

Koktajlu Kobiet Sukcesu – znamy tematy prelekcji. Zainwestuj w siebie!

O tym, że trening czyni mistrza nie trzeba przypominać osobom, odnoszącym liczne sukcesy. Jeżeli brakuje Ci motywacji lub chciałabyś udoskonalić umiejętności, zainwestuj w siebie! Pomoże ci w tym pakiet szkoleń i prelekcje, które przygotowaliśmy z myślą o kobietach dynamicznych, dążących do samorealizacji.

Nasi eksperci

Prelegenci Koktajlu Kobiet Sukcesu zadbają o poprowadzenie ciekawych prelekcji. Podczas spotkania uczestniczki będą mogły poznać przydatne informacje, z najlepszego źródła! Do grona naszych ekspertów zaliczają się osoby kompetentne, w najlepszym znaczeniu tego słowa. Poruszymy między innymi temat komunikacji w biznesie, zwalczania stresu oraz sposobach wyrażania emocji. Przedstawiamy naszych ekspertów:

Koktajlu Kobiet Sukcesu – znamy tematy prelekcji. Zainwestuj w siebie!

Tematy prelekcji

Dostosowanie tematów prelekcji do potrzeb uczestniczek powoduje, że co roku spotykamy się z entuzjazmem. III edycja Koktajlu Kobiet Sukcesu stawia zarówno na rozwój zawodowy, jak i zgłębienie wiedzy o typowo kobiecych problemach. Przedstawiamy szczegółowe informacje o 9 prelekcjach.

1. Kobieca strona banku

Ewa Małecka z Alior Bank SA wprowadzi uczestniczki eventu w kobiecą stronę funkcjonowania bankowości.

2. Komunikacja międzypokoleniowa problemem w korporacjach

Różnice pokoleniowe przyczyniają się do powstawania wielu barier, także w biznesie. Dr Ewa Mukoid przedstawi uczestniczkom tajniki komunikacji w korporacjach.

3. Emocje, stres a efektywność działania

Emocje mają wpływ zarówno na życie prywatne, jak i zawodowe. Umiejętność panowania nad uczuciami oraz wykorzystywania ich do osiągnięcia celów jest bardzo cenna. Jak ją nabyć? Pomoże w tym Marcin Sitek.

4. Terapie komplementarne w medycynie estetycznej, czyli jak zoptymalizować efekty anti-aging w jak najkrótszym czasie.

Medycyna estetyczna cieszy się coraz większym uznaniem. Specjalista dermatolog dr Bartosz Pawlikowski udzieli szczegółowych informacji o optymalizacji efektu anti-gang.

5. „Zmęczona ,,skutecznymi” terapiami skóry/ zabiegami, które wcale nie są aż tak skuteczne?

Niezadowolenie z zabiegów powoduje, że rezygnujemy całkowicie z podejmowania działań na rzecz terapii skóry. Kosmetolog Anna Adamowicz pomoże uczestnikom w wyborze najkorzystniejszych zabiegów.

6. Kiedy nadwaga spotyka odwagę

Świadome śledzenie zmian w organizmie i dbałość o dietę są ważnymi czynnikami, kiedy zależy nam na pozbyciu się zbędnych kilogramów. W natłoku obowiązków może okazać się to trudne. Prelekcję poprowadzi Monika Honory –  twórczyni Programu Przemian.

7. Czym jest kobieca intuicja – czy w ogóle istnieje i czy warto się nią kierować?

Kobieca intuicja często podpowiada, jakich wyborów powinnyśmy dokonywać. Czy warto brać ją pod uwagę? Odpowiedzi na te jak i inne pytania udzieli prawnik i doktorantka Polskiej Akademii Nauk – Monika Nowicka – Jasińska.

8. Zwinne zarządzanie swoim rozwojem i satysfakcją z pracy

Dobra praca powinna dawać satysfakcję z wykonywanych zadań. Jak organizować swój dzień i planować rozwój? Tych informacji udzieli Wojciech Paździor.

9. Oblicza kobiecości. Siła kobiet z różnych zakątków świata

Kobiety, które odnoszą sukces są inspiracją dla tych, które marzą o osiągnięciu swoich celów. Jak stać się jedną z nich? Prelekcję na ten temat poprowadzi Anna Fuchs.

Koktajl Kobiet Sukcesu to wydarzenie zrzeszające kobiety ze świata biznesu i kultury. Uczestniczki eventu doskonale wiedzą, jak ważny jest nieustanny rozwój. Z tego powodu dajemy im możliwość uczestnictwa w prelekcjach o różnej tematyce. Dodatkowo zachęcamy do udziału w szkoleniach. Chcesz do nas dołączyć?

Szczegóły znajdziesz na stronie wydarzenia