Kolekcja Ready to Wear Blue 2016 od Simple

Klimatyczne zdjęcia autorstwa Martyny Galli to niezwykle stylowa zapowiedź cieplejszych dni, których nie możemy się już doczekać :)

Kolekcja Ready to Wear Blue 2016 od Simple
Kolekcja Ready to Wear Blue 2016 od Simple

S jak Styl

Kolekcja Ready to Wear BLUE to niezwykle stylowa zapowiedź cieplejszych dni. Dominującym kolorem kolekcji jest błękit, którego różne interpretacje zdobią całą stylową szafę Simple. Propozycje na nadchodzący sezon zachwycają świeżością, uniwersalizmem i prostotą. W tym sezonie najważniejsza jest kobieta, która nadaje charakter noszonym rzeczom.

I jak Inspiracje

Główną inspiracją kolekcji BLUE jest natura i jej niezwykle bogata paleta barw – głębia oceanu i piękno morskiego świata.

M jak Materiał

Nowością kolekcji jest Tencel. Przypominająca wyglądem Denim tkanina jest niezwykle lekka i miła w dotyku. W kolekcji RTW BLUE pojawiają się również wzory zwierzęce, które są jednym z silniejszych akcentów całego sezonu wiosna/lato 2016. W wersji BLUE, print pantery przybiera nieco abstrakcyjną, wręcz malarską formę.

P jak Prostota

Przedstawione w lookbooku sylwetki zachwycają prostotą i lekkością. Dodatkowym ich atutem jest uniwersalizm oraz łatwość w zestawianiu.

L jak Luz

Kolekcja RTW BLUE w mistrzowski sposób łączy elegancję, z której słynie Simple CP z luzem rzeczy noszonych na co dzień. Niezobowiązujący charakter stylizacji dodatkowo podkreślają trampki z białej skóry, które prostym krojom dodają lekkości.

E jak Endorfina

Myśl o nowym sezonie oraz cieplejszych dniach wywołuje u nas uśmiech na twarzy. A u Ciebie? 🙂