Kolekcja wieczorowa Smallbig

Kolekcja wieczorowa marki Smallbig 2015 to idealna propozycja zarówno dla mam jak i małych księżniczek, które uwielbiają pastele, wstążki, delikatne koronki i tiulowe suknie.

smallbig landrynek slodycz

Każda dama wybierze coś dla siebie na świąteczny obiad, sylwestrową kolację, czy karnawałowy bal, a w dodatku będzie wyglądać modnie! Błysk, szarości, koronki i pastele wpisały się w trendy tegorocznych pokazów mody i są jak najbardziej wskazane w tym sezonie! Wiedzą o tym artystki z pracowni ESTILO!, które przygotowały wieczorową kolekcję dla marki Smallbig.

Jeśli masz problem z pomysłem na prezent spersonalizuj sukienkę od marki Smallbig i wybierz swój własny kolor i rozmiar! Modele można wykonać w wybranych odcieniach i dopasować rozmiarowo do indywidualnych potrzeb. Grudzień obfituje w okazje, które przywołują piękne wspomnienia, ale i tworzą nowe historie, a chwile wspólnie spędzone z rodziną to najlepszy prezent, jaki możemy podarować bliskiej osobie.

Dlatego dbajmy o nasze pociechy i twórzmy pozytywne i radosne momenty, które pozostaną na długo w
naszych sercach! Bo małe jest wielkie!

 

Słodycz landrynek – 559,00 zł
Koronkowa szarość – 699,00 zł
Dostojność zieleni – 699,00 zł

Smallbig spełnia marzenia dzieci i rodziców. Tworzy ubrania właśnie z myślą o nich. Stroje i dodatki dla mam i córek, projekty dla tatusiów i synów – teraz cała rodzina może wyglądać modnie. Koncepcja ubrań dla dorosłych i dla dzieci, to wspaniała, pełna radości zabawa. Smallbig korzysta tylko z tkanin najwyższej, jakości, z których szyte są stroje wedle najnowszych trendów – ponadczasowe, nowoczesne, wygodne. Pozytywne emocje całej rodziny, które można wyrazić poprzez ubrania – to właśnie Smallbig! Zajrzyj na naszą stronę i fanpage:
www.smallbig.pl www.facebook.com/smallbigmalejestwielki