Koniec randek w ciemno, my już znaleźliśmy Twój PERFECT MATCH!

Znaleźć „tego jedynego” to nie tylko jeden z ponadczasowych dylematów, ale także nie lada wyzwanie. A co jeśli ktoś by tak odszukał go za Ciebie?

W najnowszej odsłonie kampanii CeraVe, marka porusza ten temat z przymrużeniem oka i dołącza do poszukiwań. Wcielając się w rolę swatki, paruje użytkowników z bestsellerami gamy #FACECARE – Nawilżającym Kremem do Twarzy SPF 50 i Nawilżającym Kremem do Twarzy.

Przed znalezieniem „drugiej połówki” musimy wiedzieć czego chcemy, a raczej – czego POTRZEBUJEMY. Stosowanie fotoprotekcji z wysokim faktorem UV każdego dnia, także w pochmurne czy chłodne dni, jest bardzo ważnym elementem codziennej pielęgnacji. Promieniowanie UVA i UVB jest wyjątkowo podstępne, ponieważ nie dość, że dociera do nas przez cały rok, to dodatkowo jego promienie przenikają aż do skóry właściwej, co w rezultacie jest odpowiedzialne za przedwczesne starzenie się skóry, powstawanie przebarwień, a nawet chorób o podłożu nowotworowym. Dlatego też, ochrona przeciwsłoneczna potrzebna nam jest codziennie, a do jej stosowania niezbędny jest produkt idealnie wpasowujący się w naszą poranną rutynę pielęgnacyjną.

Nałożenie kremu z filtrem zajmuje moment, walka z przebarwieniami i chorobami skóry, które powoduje brak fotoprotekcji… znacznie dłużej!

CeraVe – Twój personalny #MATCHMAKER przychodzi z pomocą i proponuje wielozadaniowy Nawilżający Krem do Twarzy SPF 50, który posiada lekką, nietłustą konsystencję, która szybko się wchłania. Ponadto, zapewnia szerokie spektrum ochrony przeciwsłonecznej SPF 50 oraz ochronę przed promieniowaniem UVA i UVB. Produkt ten odpowiada nie tylko za fotoprotekcję, ale także, dzięki bogatej formule i zawartości składników aktywnych, takich jak 3 kluczowe ceramidy, kwas hialuronowy i niacynamid, wspiera odbudowę bariery ochronnej skóry, nawilża ją oraz koi. Wprowadź go do swojej porannej rutyny pielęgnacyjnej, a on zajmie się ochroną i nawilżeniem Twojej skóry przez cały dzień.
Ale SPF to nie wszystko… kto powiedział, że „druga połówka” to nie mogą być w rzeczywistości dwie dopełniające się ćwiartki? Po całym dniu skóra musi się zregenerować, a do tego potrzebna jej jest potężna dawka nawilżenia. Swatka CeraVe przygotowała idealnie dopełniający się duet – SPF 50 na dzień i Nawilżający Krem do Twarzy na noc o lekkiej, nietłustej konsystencji. Jego formuła wzbogacona została o 3 kluczowe ceramidy, kwas hialuronowy oraz niacynamid. Te składniki aktywne skutecznie wspierają odbudowę naturalnej bariery ochronnej skóry, koją i zapewniają konkretną dawkę odżywienia serwowaną Twojej skórze podczas wieczornej pielęgnacji.
Produkty CeraVe opracowane we współpracy z dermatologami są hipoalergiczne i nie zatykają porów. Zarówno Nawilżający Krem do Twarzy SPF 50 jak i Nawilżając Krem do Twarzy wzbogacone zostały o technologię MVE, która zapewnia powolne i stopniowe uwalnianie składników aktywnych, dzięki czemu pozostawiają skórę miękką i nawilżoną na długie godziny. Są one kluczowym elementem zarówno porannej, jak i wieczornej pielęgnacji, a w dodatku – są Twoim PERFECT MATCH!