Lady Gaga ma nowego chłopaka!

I nie, nie jest to zdobyty Oscar... Po intensywnych plotkach na temat romansu bohaterów "Narodziny gwiazdy" czas na prawdę!

gaga e1553248968779 - Lady Gaga ma nowego chłopaka!
Foto. Facebook @ladygaga

Od pewnego czasu uwaga mediów i fanów nie tylko muzyki, ale i filmu jest zwrócona w stronę królowej popu – Lady Gagi, czyli Stefani Joanne Angeliny Germanotty.

O jej rzekomym romansie z bohaterem i reżyserem filmu „Narodziny gwiazdy” w którym wspólnie zagrali – Bradleyem Cooperem – było głośno od samej premiery produkcji. Plotki podsycił również ich wspólny występ podczas gali Oscarów. Wykonanie „Shallow” miało bardzo intymny charakter… Dodatkowo, parę dni wcześniej Gaga oficjalnie zerwała zaręczyny z agentem gwiazd Christianem Carino – i to po dwóch latach związku!

To jednak nie z Bradleyem dziennikarze łączą teraz piosenkarkę. Partnerka, z którą Bradley ma już córkę – Irina Shayk (modelka) – może być wreszcie spokojna. Jak podaje Us Weekly wokalistka spotyka się od jakiegoś czasu z aktorem z produkcji Marvela – Jeremy’m Rennerem. Gwiazda brała udział w takich produkcjach filmowych jak Avengers czy Mission Impossible. Bardzo swobodnie czują się w swoim towarzystwie i spędzają ze sobą mnóstwo czasu, podaje magazyn „People”. Zapewne jest to coś więcej niż koleżeństwa zażyłość…

A według Was, do kogo bardziej pasuje Królowa Gaga?

Wpis znaleziono dzięki:

- Lady Gaga

- Związek

- Jeremy Renner