Lato w sportowym stylu

Letnie stylizacje powinny być nie tylko przewiewne i modne, ale także wygodne. Połączenie wszystkich tych cech znajdziemy w stylu sportowym.

Lato w sportowym stylu

ANGELL jest efektem pracy wyłącznie rodzimych zakładów krawieckich i wzorcowni. Oprócz wysokiej jakości bawełny, delikatnej wełny, klientki znajdą też piękne i szlachetne jedwabie. Większość tkanin sprowadzana jest z Włoch. Kolekcje powstają w niewielkiej szwalni z wieloletnim doświadczeniem. W skład zespołu wchodzą między innymi konstruktor, krojczy, krawcowe oraz osoby specjalizujące się w wykończeniach ręcznych. Do głównych zadań należy zarówno projektowanie odzieży, tworzenie konstrukcji, stopniowanie na wybrane rozmiary, odszywanie prototypów oraz wieloetapowa kontrola jakości. Cały proces produkcji odbywa się w siedzibie marki – od szkicu po ostatnie ręczne przeszycia, a wiedza specjalistów pozwala uzyskać najwyższą jakość odzieży.

Lato w sportowym stylu

Poznańska marka od początku swojego istnienia stawia na ponadczasowe kroje, kobiecość i wygodę. Wszystkie projekty są testowane, a każdy szczegół starannie przemyślany. Dlatego kolekcje marki dają klientkom pewność, że w każdej sytuacji będą wyglądać doskonale, a każda rzecz zostanie w ich szafach niejeden sezon. Ostatnie miesiące zaowocowały wprowadzeniem nowej, sportowej linii do regularnej sprzedaży. Miękka dzianina bawełniana daje komfort noszenia, a logowane tasiemki i autorskie hafty dodają charakterystycznej dziewczęcości. Oprócz klasycznych kompletów: bluz i długich spodni znajdziemy też dresowe szorty i spódniczki.

Lato w sportowym stylu
Lato w sportowym stylu
Lato w sportowym stylu
Lato w sportowym stylu