Największe święto budowania z klocków LEGO w Europie

13 czerwca rozpocznie się wielkie rodzinne święto budowania LEGO® KidsFest. Z 7 milionów klocków dzieci i dorośli przez 2 tygodnie będą mogli konstruować wszystko, co im przyjdzie do głowy!

Super zestaw Lego dla dziewczynki
Czeka na ich moc atrakcji i zabawy, tematyczne strefy dla wszystkich grup wiekowych, konkursy z nagrodami oraz mnóstwo klocków do kreatywnego budowania. LEGO® KidsFest potrwa od 13 do 28 czerwca i odbędzie się w PVA EXPO PRAHA Letňany w Pradze w Czechach.

Podczas LEGO® KidsFest na powierzchni prawie 10 000 m2 dzieci i dorośli będą mogli doświadczyć uczucia niczym nieograniczonego budowania. Dla fanów kultowych klocków zostaną udostępnione liczne, tematyczne strefy budowania.

zestawy wakacyjne od lego2

zestawy wakacyjne od lego4

– LEGO® KidsFest to wspaniały, dwutygodniowy festiwal zabawy i kreatywności dla małych i dużych fanów chłopców i dziewczynek, dzieci i ich rodziców z całej Europy Środkowej. Znajdą się tam atrakcje zarówno dla miłośników skomplikowanych modeli z klocków, jak i dla najmłodszych budowniczych w wieku od 1,5 roku. Mając do dyspozycji 7 milionów klocków, każdy fan doświadczy uczucia totalnej, pełnej radości i twórczej zabawy – mówi Łukasz Gaszyński, Senior Marketing Manager w LEGO Polska.

Goście będą mogli również podziwiać budowle wykonane przez artystów i certyfikowanych budowniczych LEGO m.in. Seana Kenneya z Nowego Jorku, Dirka Denoyelle’a z Belgii i Rene Hoffmeistera z Niemiec, którzy przygotowali 150 modeli.

Zostaną także udostępnione kafejki, bary, restauracje, sklepy, LEGO Mini-Cinema oraz strefy dla AFOL-sów – dorosłych fanów LEGO (Aduld Fans Of LEGO). Dla rodzin z małym dziećmi przewidziano wiele udogodnień m.in. wejścia bez kolejki czy strefy relaksu. Bilety są dostępne w sieci Ticketpro oraz na stronie internetowej Ticketpro. Dla dzieci do lat dwóch wstęp jest bezpłatny.

zestawy wakacyjne od legoWakacje to okres wzmożonego rozwoju dzieci – nie tylko czas odpoczynku i zabawy, ale także poznawania nowych miejsc i osób, a więc zdobywania cennych doświadczeń i umiejętności. Kreatywne zestawy LEGO DUPLO będą doskonałym towarzyszem letnich zabaw i podróży.

Zestawy kolorowych klocków z wakacyjnej kolekcji LEGO DUPLO pozwolą dzieciom przekraczać granice wyobraźni: pójść na wycieczkę do lasu, pojechać na farmę i obserwować życie w gospodarstwie wiejskim lub przeżyć przygodę na statku pirackim. Mogą także wcielić się w postaci, którymi pragną być w marzeniach: rycerzem, pilotem, księżniczką lub maszynistą. Tworząc konstrukcje, dzięki którym mali budowniczowie poznają nowe sytuacje i zjawiska, stają się bardziej twórczy i otwarci na nowe doświadczenia.

Małe, lecz użyteczne i pomocne

W wakacje dzieci mają mnóstwo czasu, by bawić się poza domem, na świeżym powietrzu. Czasami jednak nie czują się komfortowo w sytuacjach, z którymi wcześniej nie miały do czynienia. Rodzice mogą im pomóc, pokazując w zabawie zdarzenia i przedmioty, których nie znają, a które mogą spotkać poza domem. Bawiąc się klockami LEGO DUPLO, układając kreatywne budowle oraz odgrywając scenki, dzieci w bezpieczny i bezstresowy sposób uczą się radzenia sobie w nowych warunkach.
W ten sposób dzięki zabawie łatwiej przyswajają nową wiedzę i lepiej rozumieją otaczający je świat.

Nowe jest ciekawe i bezpieczne
Gdy dzieci czują się komfortowo w codziennych sytuacjach, z chęcią poznają nowe rzeczy. Rodzice mogą
wspierać swoje pociechy w ich wysiłkach i razem odkrywać nie tylko nowe możliwości zabawy, ale i nowe
zainteresowania dziecka. Wszystkie zestawy LEGO DUPLO są wykonane według najwyższych standardów
jakości i bezpieczeństwa, ponieważ dla LEGO Group najlepsza zabawa to bezpieczna zabawa.