Matthew Perry napisze autobiografię

Jak przekazują zagraniczne media, Matthew Perry podpisał kontrakt na wydanie autobiografii. Co planuje napisać w książce?

matthew perry
Matthew Perry napisze autobiografię. Foto Instagram @mattyperry4

Serial „Przyjaciele” zyskał miano kultowego. Gwiazdy grające w produkcji – Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, David Schwimmer, Matt LeBlanc i Matthew Perry – zdobyły wielką sławę. Ten ostatni właśnie podpisał kontrakt na wydanie autobiografii. Mają być w niej zawarte historie z planu „Przyjaciół” oraz wyznania o jego uzależnieniach. Według zagranicznych mediów umowa przewiduje siedmiocyfrową kwotę wynagrodzenia.

W przeszłości to inni pisali na mój temat. Pomyślałem więc, że nadszedł czas, by ludzie otrzymali informacje z pierwszej ręki – powiedział aktor w rozmowie z magazynem „People”. Premierę książki zaplanowano na jesień 2022 roku. Zredaguje ją Megan Lynch, opublikuje Flatiron Books – oddział znanego wydawnictwa Macmillan. Na razie nie wiadomo, jaki będzie nosić tytuł.

Wszyscy potrzebujemy humoru i katharsis, a tego właśnie dostarcza historia Matthew, opowiedziana jego własnym, niepowtarzalnym głosem. Książka ta kryje ogromny potencjał jednoczenia ludzi, co jest szczególnie ważne i potrzebne w tych trudnych czasach pandemii i związanej z nią izolacji – podkreśliła Lynch w wywiadzie z portalem Deadline.com.