Mega słuchawki – 14 godzin muzyki na jednym ładowaniu

Maxell MXH-BT600E to bezprzewodowe słuchawki wykonane z wysokiej jakości materiałów, umożliwiające słuchanie muzyki przez 14 godzin, bez konieczności ponownego ładowania. W praktyce oznacza to możliwość cieszenia się ulubioną muzyką podczas lotu z Warszawy do Bangkoku, Los Angeles czy Rio de Janeiro.

14 godzin muzyki na jednym ladowaniu
Bezprzewodowe słuchawki Maxell MXH-BT600E

 

Sercem słuchawek są 40mm, neodymowe głośniki charakteryzujące się pasmem przenoszenia zawartym pomiędzy 10Hz a 20kHz oraz czułością na poziomie 108dB. Producent zdecydował się również na zastosowanie cewek głośnikowych z dużym oporem elektrycznym.

Impedancja w ich przypadku wynosi 64 omy, co pozwala na osiągnięcie optymalnej jakości dźwięku, podczas korzystania z zestawu kina domowego. Model sprawdzi się również w pracy z urządzeniami mobilnymi. Słuchawki skierowane są do wymagających odbiorców i zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów. A dzięki miękkim, wyściełanym nausznikom łączą w sobie wyjątkowy styl z komfortem użytkowania. Model wyposażony został w regulowany, składany pałąk, który umożliwia w łatwy sposób dopasowanie słuchawek do kształtu głowy użytkownika. Ruchome elementy ułatwiają również przechowywanie gadżetu w torbie lub kieszeni kurtki.

14 godzin muzyki na jednym ladowaniu2
Bezprzewodowe słuchawki Maxell MXH-BT600E

 

W prawej słuchawce producent umieścił złącze micro-USB, służące do ładownia baterii, złącze Jack 3,5mm, mikrofon oraz diodę LED informującą o trybie pracy słuchawek. Po zewnętrznej stronie znalazło się miejsce na przycisk wielofunkcyjny, natomiast z boku umieszczone zostały przyciski sterowania oraz zmiany głośności.

W zestawie oprócz słuchawek znajduje się kabel USB służący do ładowania akumulatora oraz kabel Jack 3,5 mm.

Produkt objęty jest 24-miesięczną gwarancją producenta.

Sugerowana cena: 319 PLN.

Specyfikacja

Impedancja: 64ohmy

Głośniki: 40mm

Czułość: 108dB

Pasmo przenoszenia: 10Hz – 20kHz

Czas pracy: 14 godzin

Czas ładowania: 2,5 godziny

Czas czuwania: 384 godziny

Zasięg Bluetooth: do 10m

Waga: 173g