Męskim okiem: Tych elementów kobiecej garderoby faceci nie znoszą!

Jakich ubrań nie tolerują mężczyźni? Sprawdź, zanim popsujesz dobre pierwsze wrażenie!

Męskim okiem: Tych elementów kobiecej garderoby faceci nie znoszą!

Moda potrafi inspirować, ale często sięgamy też po masowo produkowane rzeczy, które akurat są „na topie”. Chcąc przypodobać się płci przeciwnej, nierzadko nie jesteśmy świadome tego, że nasz wygląd nie podoba się panom. Jakie elementy garderoby najbardziej ich odpychają? Przepytałyśmy mężczyzn.

Buty emu

Te buty są lubiane przez kobiety na całym świecie. Cenimy je za wygodę, a różnorodne modele wydają się nam być urocze. Jednak dla mężczyzn są po prostu beznadziejne. Dlaczego? Masywne obuwie, przypominające za duże kapcie nie czyni nas atrakcyjnymi – wręcz odejmuje uroku.

Nieatrakcyjny oversize

Jesienią uwielbiamy chować się w duży swetrach i bluzkach. Styl oversize jest bardzo często wybierany także przez gwiazdy. Nie jest to jednak wymarzona stylizacja według mężczyzn. Kształt kobiecej sylwetki pozostaje w ukryciu, a my wyglądamy na zaniedbane.

Spodnie dzwony

Ten typ spodni potrafi zdziałać cuda i optycznie wydłużyć nogi. Ubranie dzwonów gwarantuje też niepowtarzalny styl. Co na to panowie?

– Dziewczyna w takich spodniach wygląda po prostu dziwacznie. Jedyne z czym mi się kojarzy, to zespół Abba – mówi Wojciech.

Wygodne buty

Masywny koturn, crocsy, traperki, martnesy i inne obuwie związane z komfortem nie należy do ulubionych modeli mężczyzn.

Rozumiem, że kobieta też potrzebuje czuć się komfortowo w swoim ubraniu, jednak raz na jakiś czas powinna założyć szpilki i unikać bezkształtnych butów. To dlatego, że jest kobietą i spodziewamy się raczej, że będzie naszą ozdobą, a nie zaniedbaną wersją siebie – komentuje Tomasz.

Okulary jako ozdoba

Każda z nas kojarzy trend na duże okulary w stylu nerda. Nosi je coraz więcej osób – po ten dodatek sięgają najczęściej osoby nie posiadające wady wzroku. To jeden z najbardziej znienawidzonych przez mężczyzn gadżetów.

Jeśli jakaś dziewczyna  ma wadę wzroku, nie widzę nic przeciwko aby nosiła okulary dopasowane do jej kształtu twarzy i typu urody. Znam osoby, które wyglądają naprawdę uroczo. Jednak nie rozumiem trendu na noszenie zerówek, które nie są ani ładne, ani nie dodają uroku – zasłaniają całą twarz, a nam nie chce się randkować z przebraną dziewczyną. Pół biedy, jeśli ktoś wybierze neutralne oprawki. Najgorzej, kiedy są to super „modne” modele , pełne kiczu.- komentuje Darek.

Legginsy

Ta propozycja nas zaskoczyła. Wydawałoby się, że każdy mężczyzna zwróci uwagę na sylwetkę, jaką eksponują legginsy. Rzeczywiście tak jest, jednak nie należy to do pożądanych widoków. Dlaczego?

– Legginsy to fatalny wybór. Odsłaniają wiele, często prześwitują, przez co kobieta wygląda bardzo nieatrakcyjnie. Jeśli jej figura pozostawia wiele do życzenia jest to naprawdę nieprzyjemny widok. Z drugiej strony nie chciałbym, żeby moja dziewczyna chodziła w takich „rajstopach” – zdradza Bartek.