Moda w stylu oldschool

Oldschool w wolnym tłumaczeniu oznacza tyle, co stara szkoła, a moda jak wiadomo czerpie inspiracje zewsząd. Wprowadźmy do naszej garderoby elementy oldschoolu, ale tym razem zróbmy to na własnych zasadach.

Moda w stylu oldschool.

Paski i krata i printy to dekoracje znane i uwielbiane już od wielu lat, w prosty sposób urozmaicą nawet najprostszą stylizację. Z reguły, w naszym codziennym looku zestawiamy każdy wzór osobno, w postaci akcentu do basicowego outfitu – tym razem proponujemy również mieszankę stylów. Pasiaste spodnie przełamujemy koszulką z nadrukiem lub stawiamy na warstwy, wybierając pasiasty longsleeve i zakładając na niego T-shirt udekorowany printem – w takim wypadku resztę stylizacji pozostawiamy w stonowanych barwach i prostych formach.

Moda w stylu oldschool.

Denim nosimy jako pojedynczy element garderoby lub nawet od góry do dołu. Jeansowa kurtka nie od dziś stanowi idealne uzupełnienie każdej stylizacji – zarówno tej casualowej, jak i okazjonalnej. W tym sezonie rządzić będą niesztampowe modele okularów. Postawmy na kanciaste okulary w grubych oprawkach, klasyczne pilotki z kolorowymi szkłami, oprawki z niskim profilem czy wariację Lenonek w formie sześciokątnych oprawek, czy też bardziej owalnych, kolorowych szkieł.

Moda w stylu oldschool.
Moda w stylu oldschool.
Moda w stylu oldschool.