Nadejście wiosny – kolory sezonu 2018

Luty to trudny miesiąc, w którym oczekiwanie na upragnioną wiosnę spotyka się z chandrą i zmęczeniem zimową aurą. Z utęsknieniem wypatrujemy ciepłych dni, pierwszych promieni słońca i rozkwitających pąków na drzewach.

Nadejście wiosny – kolory sezonu 2018

Jednak sposobów by zapomnieć o szarej zimie jest wiele. Szczególnie w świecie mody, kiedy z wyprzedzeniem możemy skompletować garderobę na nowy sezon i przygotować swoją szafę na nadejście wiosny. Ułatwi Wam to polska marka i ich wiosenna kolekcja Meadowlark.

Nowy sezon przyciąga wzrok różnorodnością kolorów i wzorów. Meadowlark to pięknie ubarwiony ptak, ale także odcień żółtego, który został uznany przez Instytut Pantone za jeden z kolorów roku. Żółta bluzka z falbanką, czy spodnie w tym samym kolorze ożywią każdą stylizację, a Tobie nadadzą blasku i sprawią, że wyróżnisz się z tłumu.

Nadejście wiosny – kolory sezonu 2018

W kolekcji znajdziemy również zwiewne tkaniny, idealne na cieplejsze dni, lekkie szyfonowe sukienki, modne kwiatowe printy i hafty. Granatowa i zielona sukienka w kwiatki z falbankami, wykonana z wiskozy, nie tylko wpasuje się w najnowsze trendy, ale zapewni komfort na co dzień.

Nadejście wiosny – kolory sezonu 2018

Marka Emoi zwraca uwagę na kobiece formy, ciekawe wykończenia, akcenty i detale. Postaw tej wiosny na kobiecość i wyróżnij się z tłumu wybierając odważne kolory i wzory. Kompletując garderobę na nadejście wiosny z pewnością zapomnisz o zimie dużo szybciej!