Must have niepoprawnej romantyczki

Każda z nas skrywa w sobie damę, kobietę niepoprawnie romantyczną i elegancką. W końcu chowamy jeansy i masywne buty do szafy. Największe domy mody pokazały na wybiegach kreacje delikatne, zwiewne i kobiece!

Must have niepoprawnej romantyczki

Sezon wiosna/lato 2018 sprzyja romantycznym stylizacjom. Na wybiegach pojawiły się pastelowe odcienie: mięta, szarości i żółć. Jednak zdecydowanym top kolorem okazał się pastelowy róż. Występuje niemalże w każdym elemencie ubrania i świetnie wygląda na tiulowym, zwiewnym materiale oraz koronce. Łączymy go z kontrastowym, soczystym kolorem jak na przykład chabrowy lub cytrynowy.

Must have niepoprawnej romantyczki

Co może być równie romantyczne? Oczywiście kwiaty! Kwieciste wzory kolejny rok z rzędu skradły serca największych domów mody takich jak Dolce & Gabbana, Gucci i Miu Miu. W tym sezonie nosimy kwiaty w każdym rozmiarze: spódnice zadrukowane drobnym kwiecistym wzorem i sukienki z jednym, wyrazistym dużym kwiatem. Z czym je zestawić? Z jeszcze większą ilością kwiatów! Stwórz taki total look i nie bój się, że przesadzisz. Im kwieciściej, tym lepiej.

Must have niepoprawnej romantyczki

Ostatnim elementem romantycznej stylizacji jest kobiecy płaszcz. Powinien być pięknie skrojony i wykonany z wysokiej jakości materiałów, aby służył nam nie tylko przez jeden sezon. Płaszcz najlepiej będzie wyglądał, jeżeli będzie zapinany na guziki a jego długość nie będzie krótsza niż przez kolano. Można wybierać pomiędzy ponadczasowymi trenczami oraz taliowanymi płaszczykami wiosennymi.

Must have niepoprawnej romantyczki