Nie pozwól, aby rozmiar cię ograniczał!

Moda jest od tego, aby dawać radość i aby się nią bawić! Czy większy rozmiar musi oznaczać konieczność rezygnacji z tego? Absolutnie nie!

Stylizacja 1: różowy płaszcz – Grandio/grandio.pl, błękitna bluzka – Grandio/grandio.pl, spodnie – Grandio/grandio.pl, buty i torebka – Menbur/menbur.pl, okulary przeciwsłoneczne – TK MAXX

Nie pozwól, aby rozmiar cię ograniczał! Baw się, łącz, mieszaj style! Jedyne co cię może ograniczać to twoja własna wyobraźnia.

Stylizacja 2: sukienka z wiązaniami na rękawach – Midori Feminine Fashion/midori.pl, sukienka różowo błękitna – Modern Line/ modernline.pl, złote klapki – Caprice/caprice.pl, torebka – – Menbur/menbur.pl, okulary przeciwsłoneczne – TK MAXX

Mamy lato w pełni, a to najlepszy moment na eksperymenty, zwłaszcza w modzie. Panie „plus size” nie muszą się obawiać ani jasnych kolorów, ani wzorów. Wszystko może wyglądać dobrze nawet na osobie z większym rozmiarem. Postaw na odważny kolor lub zwariowany krój. Nieważne, jaka okazja cię czeka: każda jest dobra, aby spróbować czegoś nowego. Wyjdź poza schematy i eksperymentuj! Czasy, kiedy większy rozmiar oznaczał konieczność zakrywania kształtów, dawno minęły. Teraz stawiamy na podkreślanie sylwetki.

 

Stylizacja 3: sukienki – Grandio/grandio.pl, plecak i sandały – Menbur/menbur.pl, naszyjnik – TK MAXX

Na rower wybierz wygodne spodnie w najmodniejszy w tym sezonie kwiatowy wzór lub spódnicę midi w fantazyjnym odważnym kolorze, na spotkanie z przyjaciółką idealnie sprawdzi się sukienka – to ty decydujesz co ubierasz, a nie twój rozmiar! Wyraź swój indywidualizm i charakter za pomocą mody, aby twój wizerunek był jedyny w swoim rodzaju i niepowtarzalny. Bo marzenia nie znają rozmiaru i nie ma w nich rzeczy niemożliwych!

Stylizacja 4: biała koszulka – Cotton Club/ cottonclub.pl, spódnica – Grandio/grandio.pl, buty
– Menbur/menbur.pl, reszta dodatków – – TK MAXX