Norgäte, czyli casualowa moda w duchu eko

Jedna z nielicznych marek slow fashion, dbająca o klienta ale i środowisko. Surowce z jakich otrzymywana jest odzież jest w pełni naturalna, co to oznacza?

Norgäte, czyli casualowa moda w duchu eko
Norgäte, czyli casualowa moda w duchu eko

Norgäte, to działająca w duchu slow fashion peruwiańska marka odzieżowa założona w 2016 roku przez rodzeństwo Claudię oraz Carlosa Cordero Berković. Marka bardzo koncentruje się na kwestiach społecznych i środowiskowych.

moda w duchu eko

Jej misją jest zbliżenie zagranicznych klientów do peruwiańskich tradycji oraz naturalnych surowców wykorzystywanych do produkcji ubrań. Wszystko za sprawą zagwarantowania najwyższej jakości obsługi klienta oraz oferowanych produktów na najwyższym poziomie.

Materiały najwyższej jakości prosto z Peru!

moda w duchu eko

Głównym celem Norgäte było stworzenie zrównoważonych, ponadczasowych i łatwych w noszeniu projektów z baby alpaki oraz bawełny prima. Marka w całości produkuje swoją odzież na peruwiańskiej ziemi i zapewnia etyczne procesy na wszystkich etapach produkcji. Norgäte używa tylko najlepszych peruwiańskich przędz, produkowanych lokalnie, takich jak baby alpaka, len, jedwab, bawełna, bambus itp.

materiały

Norgäte, marka dbająca o środowisko naprawdę

Norgäte, czyli casualowa moda w duchu eko

Claudia i Carlos od najmłodszych lat dzielą tę samą pasję. Od zawsze wierzyli, że będą pracować razem i dzięki silnej woli i dążeniu do spełnienia swoich marzeń udało im się zrealizować ten cel. Dziś mogą poszczycić się wieloma certyfikatami Sprawiedliwego Handlu tj. Peru Fair Trade Certification, Global Reporting Initative – G.R.I. Amsterdam, International Alpaca Association – IAA oraz Fashion Revolution Movement.

Norgäte, to działająca w duchu slow fashion peruwiańska marka odzieżowa założona w 2016 roku przez rodzeństwo Claudię oraz Carlosa Cordero Berković. Marka bardzo koncentruje się na kwestiach społecznych i