Najwięksi skandaliści wśród polskich gwiazd. Kto jest królem lub królową skandalu?

Polski show-biznes jest bogaty w barwne osobowości. Nie zawsze jednak celebryci dają powód do dumy. Często są zamieszani w afery, nieporozumienia i kłótnie. Kto znajduje się na liście największych skandalistów?

Najwięksi skandaliści wśród polskich gwiazd. Kto jest królem lub królową skandalu? Foto. pixabay.com

Lubią zaskakiwać i szokować. Niektórzy z nich są aktorami, inni piosenkarzami, ale wielu jest  znanych z tego, że są po prostu są. Trzeba przyznać, że chociaż nie raz okazujemy oburzenie względem jakiegoś zachowania, bądź wypowiedzi – bez skandalistów byłoby nudno. Można z tym polemizować, ale jedno jest pewne: każdy lubi raz na jakiś czas przeczytać ploteczkę na temat którejś z gwiazd. Większość osób lubi kiedy coś się dzieje, a skandaliści zawsze dostarczają sporej dawki emocji. Które spośród znanych polskich nazwisk budzą najwięcej skrajnych odczuć?

Maciej Malenk. Foto Instagram.com/malenczuk_fans/

Maciej Maleńczuk

Gitarzysta i wokalista, a także osobowość telewizyjna. Jego życiorys jest pełen odważnych wypowiedzi, kontrowersyjnych wyborów i niecodziennych zachowań. Już w 1981r. został skazany na dwa lata pozbawienia wolności. Odmówił wtedy obowiązkowej zasadniczej służby wojskowej, za co został skazany. Następnie kilka lat później został oskarżony o znieważenie policjantów, których obraził używając bardzo wulgarnych słów. Mówiąc to miał we krwi ponad promil alkoholu. Kolejna sytuacja z udziałem wokalisty miała miejsce w Bydgoszczy. Wraz ze znajomymi zdemolował apartament hotelowy. Wszyscy byli pijani, a straty wycenione przez właściciela hotelu wynosiły około 4 tysięcy złotych. Nie sposób także zapomnieć o jego spektakularnym ubraniu się na gali „Fryderyków”. Pojawił się wtedy z założoną obrożą na szyi, prowadzony przez żonę na smyczy. Takich przykładów znalazłoby się więcej, ale jedno wiadomo na pewno: ten człowiek prowadzi bardzo barwne i niezrozumiałe dla wielu życie.

Anna mucha. Foto Instagram.com/taannamucha/

Anna Mucha

Lubiana aktorka ma na swoim koncie kilka ostrzejszych zdarzeń. Jest bardzo temperamentna i lubi szokować. Wiele lat temu była partnerką Kuby Wojewódzkiego. Często pojawiały się plotki na ich temat, a oni lubili pogrywać z mediami, udzielając często zaskakujących wypowiedzi. Anna Mucha przez pewien okres była singielką, co podsumowała słowami: „od byle faceta wolę wibrator”. Jest znana również z dziwnych stwierdzeń, jednym z nich było np. to, że marzy o orgazmie podczas porodu… Swego czasu pojawiły się również plotki o rzekomym wyrzuceniu Muchy z nowojorskiego hotelu. Podobno Ania została wyprowadzona z apartamentu w towarzystwie ochrony. Wiadomo również, że bardzo lubi odważne stylizacje. Czasami ma z tego powodu problemy. W jednym z odcinków „Kocham Cię Polsko!” garderobiana musiała zaszywać bluzkę gwiazdy, gdyż uznano, że zbyt odsłania piersi.

Maja Frykowska

Instagram majafrykowska.official

Znana głównie z udziału w reality show pt.: „Big Brother”. Było o niej głośno ze względu na szokujące dla wielu zachowanie. Przed kamerami uprawiała seks z innym uczestnikiem w jacuzzi. Po tej sytuacji wzięła udział w kolejnych programach rozrywkowych i zdecydowała się także na rozbieraną sesję w magazynie Playboy. Nigdy nie wstydziła się kamer, ale zaskakującym był fakt, że poddała się operacji nosa, co zrelacjonował i uwiecznił tabloid „Fakt”. Podobno późniejsza decyzja o zmianie imienia z Agnieszka na Maja była spowodowana m.in. chęcią pozbycia się niechcianych elementów wizerunku. Obecnie Maja wydała swoją książkę i ogłasza, że jest nawrócona i nie ma nic wspólnego ze skandalicznymi zachowaniami w przeszłości.

Doda

Instagram.com/dodaqueen/

Nie mogłoby zabraknąć jej w takim zestawieniu. Chociaż obecnie Doda jest mężatką, zajmuje się produkcją filmów, wydawaniem płyt, koncertuje i chętnie angażuje się w różne akcje charytatywne, kiedyś była naczelną skandalistką Polski. Sama o sobie mówi „królowa jest tylko jedna”. Wszyscy z pewnością pamiętają teledysk do piosenki „Dżaga”, o którym plotkuje się, że wraz z (wtedy) mężem Radkiem Majdanem naprawdę uprawiali seks podczas jego powstawania. Łatka skandalistki przywarła do niej szczególnie po programie „Bar”, w którym szokowała odważnym strojem i wypowiedziami. Doda często wchodziła w konflikty z innymi gwiazdami. Wiadomo, że do dziś nie lubi się z Edytą Górniak i Justyną Steczkowską. Z drugą z nich spotkały się lata temu podczas nagrywania programu „Gwiazdy Tańczą Na Lodzie”. Doda w ostrych komentarzach krytykowała karierę Justyny, a często też wygląd.

Kuba Wojewódzki

Instagram.com/kuba_wojewodzki_official/

Kuba Wojewódzki prowadzi jeden z bardziej popularnych talk-show w kraju. Znany jest z celnych ripost, podchwytliwych pytań i kontrowersyjnych zachowań. Szerszemu gronu odbiorców, dał się poznać dzięki emitowanemu kilka lat temu programowi „Idol”. Już wtedy jako pierwszy pokazał, że można zrobić show wokół wyśmiewania się z uczestników i zadawania im dziwnych pytań. Kiedy zaczął prowadzić swój autorski program na antenie TVN, doszło do jednego z kilku poważniejszych skandali z jego udziałem. Kuba poprosił gości, żeby w ramach protestu wsadzili polską flagę w psie odchody. Skończyło się to sprawami sądowymi oraz karą pieniężną dla TVN-u. Kuba Wojewódzki od lat związany jest również z radiem. W jednym z programów Eska Rock wraz z kolegą obraził rzecznika prasowego Głównego Inspektoratu Transportu Drogowego, Alvina Gajadhura, wyśmiewając się z jego ciemnej skóry. Sytuacji dziwnych, zaskakujących i często gorszących z udziałem tego dziennikarza, zapewne jeszcze nie raz doświadczymy.

Do kogo należy tytuł króla lub królowej skandalu? Sami oceńcie!

MP