Nostalgiczny styl lat 90.

Nostalgiczny styl, kolorowa i wyrazista estetyka lat 90., idea globalizacji i jedności – oto główne motywy, które były inspiracją do powstania kolekcji wiosna-lato

Nostalgiczny styl lat 90.

Ubrania z denimu wyróżnia autentyczność i luksus. Pojawi się szeroka paleta kolorów, także tych ciemniejszych jak niebeski czy pomarańczowy, oraz lżejsze tkaniny w sam raz na wczesną wiosnę.

Nostalgiczny styl lat 90.

W kolekcji męskiej na uwagę zasługuje model Larston czy Greensboro,  oraz kurtka z kożuchem, która pozostaje w lekko rockowym stylu.

Nostalgiczny styl lat 90.

Na scenę powracają również ciemne kolory, ale towarzyszą im jasne odcienie nawiązujące do modnych w latach 90. dżinsów z efektem odbarwienia.

Nostalgiczny styl lat 90.

Początki marki Wrangler sięgają roku 1904, kiedy to rozpoczęła swoją działalność od produkcji odzieży roboczej. W roku 1947 zajęła się odzieżą westernową dla kowbojów. Przez kolejne dwie dekady rewolucja kulturowa zmieniała świat, a Wrangler nie pozostał obojętny wobec tych zmian.

Nostalgiczny styl lat 90.

Wytrzymałe ubrania robocze zaprojektowane początkowo do ciężkiej pracy szybko stały się ulubionym ubiorem walczącej młodzieży. Przez długie lata swojej historii – od jeźdźców rodeo i ranczerów do buntowników i gwiazd rocka – Wrangler jest twórcą niepowtarzalnego amerykańskiego stylu.