Nowa figura geometryczna w kolekcji GUESS

G Round jest kontynuacją odnoszącej sukcesy kolekcji o tej samej nazwie wylansowanej w ubiegłym sezonie. Tym razem jednak, projektanci marki postawili nie tylko na elegancję, ale również na zabawę kolorami, która bez wątpienia stanowi najbardziej charakterystyczny element nowości amerykańskiego domu mody.

nowa kolekcja guess

Inspiracją przy tworzeniu kolekcji stała się perfekcyjna figura geometryczna – koło. Tak samo jak koło jest figurą „czystą”, pozbawioną załamań, kątów, tak też nowa linia biżuterii charakteryzuje się prostą, klasyczną formą . GUESS nie lubi jednak nudnych, jednolitych rozwiązań . Dlatego w kolekcji nie brakuje „smaczków”, które stanowią o jej wyjątkowości.

nowa kolekcja guess4

Najciekawsze połączenie stanowi zespolenie różowego złota z niebieskimi kryształami. W ostatnim sezonie ten trend z dużym sukcesem zalał świat zegarków, dlatego nie dziwi, że projektanci postanowili przelać go również na mniejsze błyskotki. Pomimo niewielkich gabarytów poszczególnych elementów biżuterii – pierścionków, bransoletek oraz naszyjników, kolekcja przyciąga wzrok, a wszystko za sprawą lśniących kryształów Swarovskeigo.

nowa kolekcja guess3

Niewielkie, ale ściśle przylegające do siebie kamienie podkreślają elegancję, a w połączeniu z całym designem tworzą bardzo uniwersalny „look” odpowiadający wszelakim okazjom, począwszy od zapracowanego dnia w biurze, przez lunch z przyjaciółką, czy też imprezę wieczorową porą . Biżuteria GUESS z kolekcji G Round to elegancki dodatek z twistem, który pozwoli wywrzeć olśniewający efekt każdego dnia

nowa kolekcja guess1