To oni zawalczą o tytuł Mistera Polski 2015. Mamy gorące zdjęcia wszystkich finalistów

To oni zawalczą o tytuł Mistera Polski 2015 wszyscy
To oni zawalczą o tytuł Mistera Polski 2015

Już 15 listopada odbędą się wybory Mister Polski 2015! O tytuł powalczy 14 finalistów z całej Polski. Który z nich ma największe szanse na odebranie tytułu Rafałowi Maślakowi?

Za niespełna dwa tygodnie Rafał Maślak będzie musiał oddać tytuł Mistera Polski, który przyniósł mu ogromną popularność. Podczas tegorocznych wyborów w konkursie rywalizować będzie ze sobą 14 uczestników z całej Polski. W naszej galerii możecie zobaczyć wszystkich finalistów.

Zdobycie tytułu Mistera Polski całkowicie odmieniło moje życie. Jeszcze dwa lata temu nawet nie wyobrażałem sobie, że będę tu gdzie jestem. Oddam tytuł z bólem serca, ale wierzę, że odmieni on na lepsze życie któregoś z finalistów. Za wszystkich trzymam kciuki, ale wygrać może tylko jeden. Sam się zastanawiam, kto będzie moim następcą – mówi Rafał Maślak.

Dodajmy, że zwycięzca tegorocznego konkursu Mister Polski będzie reprezentował nasz kraj podczas wyborów Mister International, które odbędą się 30 listopada na Filipinach. Na zgrupowanie pojedzie też Rafał Maślak.

Będę towarzyszył Misterowi Polski podczas zgrupowania na Filipinach. Postaram się dodać mu otuchy i dać cenne rady, dzięki którym być może wygra tytuł Najprzystojniejszego Mężczyzny Świata – wyjaśnia Rafała.

Wielka gala Mister Polski 2015 odbędzie się już 15 listopada w hotelu Sound Garden w Warszawie.

Kto według was będzie godnym następcą Rafała Maślaka?

 

 

Fot: materiały prasowe Mister Polski 2015

Fot z Rafałem: www.cobraostra.pl