Nowa kolekcja Puma x Sophia Webster

Tegoroczna jesień dosłownie nabierze kolorów, a wszystko za sprawą światowej sławy projektantki z Wielkiej Brytanii – Sophii Webster, która podjęła wyzwanie globalnej marki sportowej Puma.

Nowa kolekcja Puma x Sophia Webster

Współpraca łączy kobiecy i kreatywny styl Sophii, który jest już wpisany w DNA jej projektów, z jej odwieczną pasją do tańca, muzyki oraz streetwear’u; okazało się to niezwykłą mieszanką w parze z innowacyjną naturą PUMA, płynącą z pięknego ducha sportu. Efekty można podziwiać już teraz w postaci oryginalnej kolekcji sneakersów, ubrań oraz akcesoriów inspirowanych tańcem.

Nowa kolekcja Puma x Sophia Webster

W kolekcji znajdziemy zarówno zupełnie nowe, unikalne propozycje, jak i uwielbiane klasyki od PUMA, wszystko zaś w dwóch kontrastujących wersjach kolorystycznych.

Nowa kolekcja Puma x Sophia Webster

Pierwsza opcja charakteryzuje się zastosowaniem lśniących czarnych materiałów typu performance zestawionych z ręcznie wykonanymi wzorami oraz dodatkiem fluorescencyjnych printów Birds of Paradise; alternatywę stanowią propozycje, które wykorzystują całą paletę słodkich pasteli, których delikatność zostaje przełamana elementami opalizującej folii, wyrazistymi grafikami oraz sportowymi detalami z siateczki.

Nowa kolekcja Puma x Sophia Webster

Najnowszy sneaker PUMA Pearl zachwyca zdobieniem z gumowej siatki autorstwa Sophii Webster, mieniąc się kalejdoskopem elektryzujących barw z niebanalnymi wykończeniami. Kultowy już model PUMA Suede to jeden z ulubieńców na tanecznych treningach projektantki. Nowe barwy i transparentna gumowa podeszwa sprawiają, że nie chcesz ustać w miejscu! Klasyczne klapki PUMA Leadcat Sophia Webster uzupełniła o neonowy błysk oraz metaliczne akcenty, przypominające w swej misterności artystyczne hafty.

Nowa kolekcja Puma x Sophia Webster

Czerpiąc ze swojej pasji do designu, muzyki, streetwear’u i tańca, Sophia Webster i jej kolekcja są nie do zatrzymania. Każda propozycja to obietnica oryginalnego stylu, idealnego zarówno podczas lekcji tanecznych, jak i każdej innej aktywności.