Nowa, niebieska kolekcja sportowej marki

Nowa kolekcja sportowej marki to kreatywna podróż w segmencie premium. Opiera się na reinterpretacji kultowych przy użyciu luksusowych materiałów i niekonwencjonalnych krojów.

kolekcja sportowej marki
Nowa, niebieska kolekcja

Nowa, jesienna kolekcja sportowej marki adidas Originals została stworzona w hołdzie bogatemu dziedzictwu firmy. Nazwa Blue Version wskazuje użycie odważnego koloru bluebird.

Nowa, niebieska kolekcja sportowej marki

Dominacja niebieskich barw jest nawiązaniem do wieloletniej tradycji sportowej marki, to jeden z jej głównych elementów, pokazuje jej ponadczasową siłę do ciągłej ewolucji. W kolekcji sportowe kody spotykają się z kreatywnym couture. Znajdziemy w niej modele z takich serii jak Beckenbauer czy Essentials w zupełnie odmienionych krojach. Podkreślają one połączenie tradycji i nowoczesności oraz kreatywnego patrzenia w przyszłość.

Kampania Blue Version

Kolor niebieski przeniósł się w kultowe miejsca Warszawy, co uwiecznił fotograf Jan Kriwol. Ambasadorami kampanii zostali Radek Pestka, Laura Matuszczyk oraz Katarzyna Tychoniewicz, którzy zaprezentowali kolekcję podczas sesji zdjęciowej.

kolekcja sportowej marki
Nowa kolekcja adidas
kolekcja sportowej marki
Niebieska kolekcja adidas
Nowa, niebieska kolekcja