Przygotuj swoją szafę na wiosnę

Soczysta zieleń, zapac kwitnących kwiatów, ciepło słońca – tak kojarzy nam się wiosna, która przybywa do nas wielkimi krokami! Pełna kolorów i przyjemnej aury, gdy cały świat budzi się do życia. Podobnie może być i z twoją szafą, która po zimowym śnie przepełni się soczystymi barwami. Jak to zrobić

Przygotuj szafę na wiosnę z Bonprix
Przygotuj szafę na wiosnę z Bonprix

Wiosna kocha kolory, podobnie jak bonprix. Jeśli i ty dobrze czujesz się w pastelowych barwach, nie może ominąć cię najnowsza kolekcja marki. W jej ofercie znajdziesz również materiały z recyklingu, ale i najnowsze trendy – tylko czekające na to, aby na dobre zagościć w twojej garderobie!

Wielkomiejski szyk!

Przygotuj szafę na wiosnę z Bonprix

Poranny prysznic, kawa, szybka podróż do biura i napięty harmonogram spotkań. Jeśli tak w skrócie wygląda twój dzień to mamy pewność, że twój styl musi dotrzymywać ci tempa. A to jest nie lada wyzwanie! Kobiecy garnitur, eleganckie spodnie i koszula czy sukienka w komplecie z marynarką?

StylizacjeNiezależnie od tego, na co się zdecydujesz, stylizacja od bonprix dopasuje się do twojego codziennego rytmu, dodając zastrzyku pozytywnej energii. Już teraz wiesz, że możesz wszystko!

Przygotuj szafę na wiosnę z Bonprix

Chwila dla Ciebie

Chwila oddechu i czas na relaks to coś, czego potrzebuje czasemkażda z nas. Po zabieganym dniu często mamy ochotę odpocząć, skupiając swoje myśli na książce, serialu czy rozmowie z najbliższymi. Te momenty spokoju i relaksu pomagają nam odzyskać balans i sprawić, że następnego dnia znowu jesteśmy gotowe do akcji! Podobnie jest z twoją garderobą – swoje topowe „power clothes” zostaw do zadań specjalnych, a na weekendowy (i nie tylko) odpoczynek, wybierz komfortowe stylizacje.

Stylizacje

Przyjemne dla ciała i pełne pastelowych kolorów sukienki, spodnie czy koszule sprawdzą się idealnie, gdy twoje ciało i umysł potrzebują chwili oddechu, a ty nadal chcesz wyglądać świetnie!

Kwieciste wzory od Bonprix
Kwiaty kocha niemal każdy. W domu, ogrodzie, biurze, a nawet w szafie – stanowią doskonałą dekorację i uzupełnienie wnętrza czy stylizacji. Wzory florystyczne są nie tylko ponadczasowe, ale co sezon możemy podziwiać je w nowych odsłonach na światowych wybiegach.
Przygotuj szafę na wiosnę z Bonprix
Przygotuj szafę na wiosnę z Bonprix
Bonprix w swojej wiosennej kolekcji również zadbało o to, by nie zabrakło w niej kwiatów! „Rozkwitające” sukienki i bluzki to zdecydowanie mocne elementy tegorocznej linii marki, które w komplecie z pozostałymi elementami garderoby stworzą przykuwające oko outfity. Pastele i kwiaty? To brzmi jak duet idealny!