Nowe buty firmy Adidas. Zaprojektował je Jeremy Scott

Kto nie pokusiłby się na takie cudo?

adidas Jeremy Scott
Nowe buty firmy Adidas. Zaprojektował je Jeremy Scott.

Adidas Originals i Jeremy Scott znowu to zrobili! sportowy gigant i słynny projektant połączyli w sierpniu siły, by ponownie wydać na rynek JS Forum Money. Oczywiście z charakterystycznym dla Scotta skrzydełkiem. Tym razem jednak słynna para butów zawitała na rynku w zupełnie nowym, niższym wydaniu. Oto JS Money Wings Low Sneaker.

Historia świetności

To nie pierwsza współpraca Adidasa ze Scottem. I nic dziwnego! „Skrzydlate” buty, które razem tworzyli, to prawdziwe dzieła sztuki. A wśród designów projektanta każdy znajdzie coś dla siebie, od mrocznych, czarnych modeli po futurystyczne, wielokolorowe sylwetki. Każda para przykuwa jednak wzrok głównie dzięki skrzydłom, bez których nie mogło się obyć i w najnowszym projekcie. Wszystko to idealnie wpisuje się w estetykę artysty, który znany jest ze swoich nowatorskich rozwiązań.
adidas Jeremy Scott
Nowe buty firmy Adidas. Zaprojektował je Jeremy Scott.

Adidas Originals x Jeremy Scott

Adidas i Jeremy Scott mają tak udane partnerstwo dzięki pierwszej stworzonej razem parze butów, czyli właśnie kultowym JS Forum Money. Dlatego postanowiono wrócić do źródła i wznowić te niepowtarzalne obuwie, tym razem jako JS Money Wings Low Sneaker. Tak jak swój poprzednik, JS Money Wings Low Sneaker posiada nadrukowaną grafikę 100 dolarowego banknotu. Jednak tym razem charakterystyczny dla projektanta wygląd został przeniesiony na niską sylwetkę. Co więcej, nowy model posiada odczepiane skrzydła, oferując nowe spojrzenie na słynną współpracę.