Nowy Mister Polski 2015. Który przystojniejszy?

mister3jpg
Rafał Jonkisz i Rafał Maślak podczas Gali Mister 2015

W niedzielny wieczór, w warszawskim hotelu Sound Garden,  wybrano nowego Mistera Polski 2015. Tytuł otrzymał 18-letni Rafał Jonkisz z Rzeszowa.

Nigdy, nawet przez chwilę, nie przypuszczałem, że wygram ten konkurs. Nie z takim zamiarem też wziąłem w nim udział. Chciałem przede wszystkim popracować nad przełamaniem swojej nieśmiałości. Praca przy wyborach Mistera Polski, otworzyła mnie. Jestem trochę przerażony, ale i bardzo podekscytowany tym, co się teraz wydarzy. Moim priorytetem jest jednak szkoła i zdanie matury, więc zrobię wszystko, żeby obowiązki szkolne pogodzić z obowiązkami Mistera Polski. Chciałbym też pogratulować wszystkim finalistom tegorocznych wyborów i podziękować im za wsparcie. Dziękuję także jurorom oraz wszystkim, dzięki którym udało mi się zdobyć ten tytuł – mówił tuż po ogłoszeniu wyników Rafał Jonkisz, Mister Polski 2015.

mister2
Rafał Jonkisz podczas Gali Mister 2015

Kim jest nowy Mister Polski 2015? Rafał Jonkisz ma pochodzi z Rzeszowa i ma 187 cm wzrostu. Jest tegoroczny maturzystą i uczy się w Szkole Mistrzostwa Sportowego w Rzeszowie. Od blisko sześciu lat jego największą pasją jest akrobatyka. W 2014 roku Rafał zdobył wicemistrzostwo świata podczas zawodów World Show Dance Championships 2014 w Pradze.  Swoje umiejętności prezentował także podczas ceremonii otwarcia Mistrzostw Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn 2014. Mogliśmy go również  oglądać w polskiej edycji programu „Mam Talent”, gdzie dotarł do ćwierćfinału. Podczas tegorocznym wakacji wziął udział w konkursie Mister Lata 2015, który zwyciężył.

MisterPolski2015 RafalJonkisz_
Fot. Rafał Jonkisz. Mister Polski 2015

Dodajmy, że już we wtorek nowy Mister Polski leci na Filipiny, gdzie będzie reprezentował nasz kraj podczas wyborów Mister International 2015.

Dodajmy, że pierwszym Wicemisterem Polski 2015 został Dominik Maj, którym otrzymał też tytuł Mistera Polski Internautów. Drugim Wicemisterem Polski 2015 jest Norbert Hawryluk, a Misterem Polski Elegancji został Mateusz Biel.Fot. Materiały prasowe Mister Polski 2015

Finałową galę Mister Polski 2015 poprowadziła dziennikarka Barbara Pasek. Za reżyserię i choreografię odpowiadał Kamil Kuroczko, tancerz „Dancing With The Stars. Taniec z gwiazdami”.