Idealny prezent na walentynki – dla niego

Twój mężczyzna ma pasję, a może dopiero ją w sobie odkrywa? Zrób mu prezent, dzięki któremu będzie mógł podzielić się z innymi swoimi dokonaniami, przygodami i wyzwaniami. Doceni go sportowiec, amator gotowania, podróżnik, a nawet domowy piwowar. Mężczyźni kochają funkcjonalne gadżety.

IF
IF

Lekkie, wytrzymałe i niezawodne kamerki Yi Action znakomicie sprawdzają się na narciarskim stoku, w czasie górskich wypraw, na najbardziej wymagających trasach rowerowych czy podczas wspinaczki.

Jeśli twój mężczyzna jest fanem sportów, nie tylko ekstremalnych, lub ma w sobie żyłkę podróżnika, to taki prezent na pewno go ucieszy. – Kamerki Yi Action spodobają się nie tylko sportowcom, lecz każdemu mężczyźnie, który ma pasję. Są tak poręczne i funkcjonalne, że docenią je także bloger kulinarny, domowy piwowar, zapalony naukowiec czy miłośnik najnowszych technologii publikujący filmiki na Youtubie – mówi Jakub Tomasiczek z firmy JBTS, oficjalnego dystrybutora w Polsce marki Xiaoyi.

YI Action Camera

Kamerki Yi są cenione za parametry techniczne, jakość wykonania i nowoczesny design. Użytkowników przekonuje także cena. Yi Action kosztuje 449 zł, czyli 3-4 mniej niż za najnowsze modele konkurencyjnych marek, choć pod względem parametrów to ta sama półka. Mężczyźni kochają gadżety i lubią dzielić się swoimi pasjami, przygodami i dokonaniami. Dlatego tego rodzaju kamerka to świetny pomysł na walentynkowy prezent. – Już obserwujemy wzmożone zainteresowanie modelem Yi Action – potwierdza Jakub Tomasiczek. Kamerki sprzedawane przez autoryzowaną się dystrybucji mają aplikacje (umożliwiające obsługę kamerki za pomocą smartfona) i instrukcję w języku polskim. Są wyposażone w lepsze soczewki i o 30% wydajniejszą baterię Sony, co przekłada się także na lepszą pracę procesora. Ulepszona została również optyka (przede wszystkim ostrość). Warto pomyśleć również o akcesoriach – wodoodporna obudowa czy uchwyty do roweru, na dłoń lub głowę są bardzo przydane. Dla osób uprawiających różnego rodzaju sporty są dostępne kompleksowe dedykowane zestawy (ale też na przykład komplet selfie stick).

Kamerki Yi Action dostępne są w jedynym oficjalnym sklepie internetowym xiaoyi.pl