Nowy, zimowy model Pumy – TSUGI

Nowy, zimowy model Pumy – TSUGI

Charakteryzujące się niemal prowokacyjnie surową podeszwą, dzianinowym wykończeniem przy kostce, delikatnie formowanymi warstwami materiału oraz wyplatanym elementem heel gore, TSUGI Kori zapewniają doskonałe wsparcie, przyczepność i wygodę. Stworzone z wodoodpornych materiałów i neoprenowej konstrukcji, sneakersy nie przemakają i chronią przed zmienną oraz nieprzewidywalną zimową pogodą.

TSUGI Kori jest kolejnym (oraz zimowym) etapem ewolucji modelu, który po raz pierwszy pojawił się na rynku kilka miesięcy temu. „TSUGI” w języku japońskim znaczy „NASTĘPNY”, uosabiając fuzję nowoczesności, technologii i tradycji i równocześnie wprowadzając nową falę estetyki do dynamicznie rozwijającego się świata streetwear’u. Stworzony na bazie TSUGI Blaze, projekt TSUGI Kori czerpie inspirację ze słynnego PUMA Archive, z wykorzystaniem elementów linii kultowego modelu biegowego Blaze of Glory.

Nowy, zimowy model Pumy – TSUGI

Marka nie zapomniała zastosować najbardziej innowacyjnej biegowej technologii amortyzacji czyli IGNITE FOAM w ramach nowej linii butów TSUGI. Położona w strategicznym miejscu pod wkładką, pianka IGNITE gwarantuje idealną elastyczność w przedniej części stopy oraz amortyzację na pięcie dla jeszcze większego komfortu użytkowania. To co zapewniało biegaczom optymalne odbicie i wygodę, teraz stało się integralną częścią sneakersów, łącząc streetwear z najnowocześniejszymi rozwiązaniami technologicznymi.