Obchodź miłość z GAP – Idealne zestawy na walentynki

Celebrowanie miłości z marką GAP polega na tworzeniu idealnych walentynkowych zestawów dla niej i dla niego. W najnowszej kolekcji amerykańskiego brandu, znajdziemy odzież zaprojektowaną z myślą o wygodzie, stylu i funkcjonalności - idealną na randkę do kina lub na wieczorny relaks w domu.

Obchodź miłość z GAP – Idealne zestawy na walentynki

Dopasuj się: Moda unisex

Walentynki z GAP to stawianie na wygodę poprzez ubrania unisex. Te ponadczasowe, klasyczne i praktyczne ubrania są perfekcyjne na okazanie naszej miłości poprzez udostępnianie naszej garderoby naszej drugiej połówce. Komfortowe bluzy i koszulki, które zarówno Ty, jak i Twoja druga połówka będą nosić z uśmiechem. Rozpinane bluzy unisex z GAP w kolorach zielonym i czerwonym są doskonałym wyborem dla tych, którzy cenią wygodę i styl.

Alternatywnie, czarna bluza włożenie przez głowę lub te w odcieniu błękitu, są idealnym rozwiązaniem zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn, do noszenia podczas seansu filmowego na kanapie czy podczas spaceru w chłodny wieczór.

GAP na walentynki: Dresując Styl

Specjalna kolekcja walentynkowa marki GAP oferuje bluzy i koszule, które nadają charakter każdej randce – bez względu na to, czy jest to kino, spacer czy wieczór spędzony w domu.

Zachęcamy do tworzenia stylizacji „Matchy-Matchy” – jednak nie tylko poprzez ubrania unisex! Oprócz tego, GAP promuje tworzenie podobnych stylizacji z naszą drugą połówką poprzez używanie podobnych kolorów, wzorów, czy tekstur.

Nowa kolekcja oferuje damską miękką bluzę vintage soft oraz pluszową bluzę z logiem, obie inspirowane najgorętszym kolorem tego roku – peach fuzz. Dla panów polecamy bluzę z okrągłym dekoltem w tym samym, modnym kolorze.


GAP Świętuje walentynki

W najnowszej kolekcji GAP, znajdziemy też koszule w paski dla klasycznych stylizowanych par. GAP oferuje białą koszulę w niebieskie drobne paski czy koszulę w wielokolorowe pasy z metalicznymi przeszyciami. Wybierzcie coś, co pasuje do was obu – zarówno dla niej, jak i dla niego!