Swoim autem na wakacje

Wakacje tuż-tuż, a nie ma większej frajdy dla miłośników motoryzacji niż wyjazd na odpoczynek własnymi czterema kółkami. Jaki model wybrać? Czym się kierować podczas zakupu?

plaza motor

A może zamiast samochodu postawić na motor lub skuter, niezbędne do poruszania się po zatłoczonych miastach? Na wszystkie te pytania odpowie kolejna odsłona popularnej wystawy AUTO MOTO.
Większość firm motoryzacyjnych obecnych podczas imprezy zaprezentuje najnowsze premiery. W przypadku Honda Plaza będą to prawdziwe szlagiery – Honda Civic 5D 1.8  142 KM wersja Sport, czyli kompakt ze sportowym zacięciem, oraz Honda CR-V 2.0 156 KM wersja Lifestyle z systemem multimedialnym Connect – warto dodać, że ten model przeszedł drobny lifting w 2015 roku i nieznacznie „urósł” w stosunku do modelu z
rocznika 2014. Specjalnie dla miłośników jednośladów Honada pokaże także skutery i motocykle.
Swoje nowości zaprezentuje też jeden z największych dilerów – Bemo Motors. Ciekawie zapowiada się Mazda 2 – to auto może śmiało powalczyć z konkurencją pozostałych marek i stać się atrakcyjnym samochodem do poruszania się w ruchu miejskim.

plaza motor2

Kierowcy będą mogli podziwiać też najnowszą wersję samochodu Suzuki Vitara. Jak zwykle imponującą propozycję przedstawi warszawska firma Auto GT. O swoich klientów zawalczy także firma Hyundai – w Blue City swoją premierę będą miały takie modele jak Hyundai i40, Hyundai i30 i Hyundai i20. Warto zwrócić uwagę zwłaszcza na Hyundai i40 – to udoskonalona i dopracowana wersja poprzednika. Jego modna i
elegancka stylistyka została uzupełniona o najnowszą wersję firmowego sześciokątnego grilla otoczonego nowymi reflektorami bi-ksenonowymi oraz nowymi lampami przeciwmgielnymi z diodami LED.

Mitsubishi zaprezentuje model PHEV, nie zabraknie też nowości pokazanych przez firmowy salony Peugeot Polska, a Grupa Auto Wimar zaprezentuje prawdziwy hit, luksusową wersję samochodu Skoda SUPERB.