Od prostoty do ekstrawagancji – Kozacki Mops

Prostota formy, otwarcie na różnorodność kombinacji oraz mocne akcenty, a wszystko to sygnowane nie byle jakim, a kozackim mopsem! Taka jest właśnie ostatnia kolekcja od marki Kozacki Mops, słynącej z zamiłowania zarówno do ubrań, jak i psów.

Od prostoty do ekstrawagancji - Kozacki Mops
Od prostoty do ekstrawagancji – Kozacki Mops
Najnowsza propozycja od Kozackiego Mopsa zaskakuje prostotą lat 70 tych i wdziękiem dziewczęcej sylwetki połączonej z charakterystycznymi, militarnymi elementami.

Minimalistyczne formy oscylują w kolorach czerni, bieli, pudrowego różu i khaki a ich uniwersalność sprawia, że każdy element może służyć za bazę do wykreowania stylizacji skrojonej do indywidualnych potrzeb. Projektanci stawiają również na przyciągające wzrok, charakterystyczne elementy garderoby, takie jak hafty, przypinki, kraty, marmurkowa ekoskóra, frędzle czy kieszenie 3D.

Kozacki Mops, jak zwykle postanowił stworzyć kolekcję nie tylko niebanalną, ale również funkcjonalną: koszula może służyć za sukienkę, a tunika za bluzę i odwrotnie. Parka natomiast może być stosowana zarówno w cieplejsze jak i chłodne dni z uwagi na zastosowanie dodatkowego ocieplanego elementu, który można zakładać lub zdejmować w zależności od potrzeb. Nie zabrakło również bestsellerowych sukienek, które świetnie robią kobiecej sylwetce. Szerokie spodnie z wysokim stanem i pięknie skrojone marynarki zachwycą najbardziej wymagające klientki.
Najnowsza kolekcja jest zdecydowanie bardziej dojrzała od poprzednich. Każdy w niej znajdzie coś dla siebie. Jak w każdej dotychczasowej kolekcji marki znajdziemy również modele z rozpoznawalnym motywem w szachownicę.
W kolekcji znalazły się również mocne, emanujące energią fasony z autorskimi psimi haftami, silnym militarnym charakterem. Marka zadbała również o świąteczne propozycje. Zestawy idealnie nadają się na tak specjalną okazję, jaką jest okres Bożego Narodzenia oraz Sylwestra a akcesoria stanowią idealne prezenty. Szeroki wybór skarpetek, nerek oraz obudów na telefon zachwyci każdego, kto znajdzie je pod choinką, niebywałym atutem jest to, że wszystko powstaje w Polsce z najlepszych surowców.

Kozacki Mops stawia na polską bawełnę i wysokiej jakości wytrzymałe mieszanki tkanin, wybrane z pełną świadomością funkcji, jaką mają sprawować przy konkretnym fasonie oraz warunków atmosferycznych. Przy tworzeniu kolekcji Kozackiego Mopsa zaangażowane są dwa pokolenia – matka i córka, które zapewniają, że mopsy są dla nich inspiracją i towarzyszą im od konceptu po skończone propozycje.