Odzwierciedlenie stylu. Nowa era Pandora Reflexions

Kolekcja Pandora Reflexions to początek nowej przygody w świecie stylizacji, którym rządzi tylko jedna zasada: „Wyraź swój styl – niech Twoja osobowość zalśni pełnym blaskiem”.

Odzwierciedlenie stylu. Nowa era Pandora Reflexions

Kiedy wybitni projektanci Francesco Terzo i A. Filippo Ficarelli dostali za zadanie stworzenie nowej bransoletki na potrzeby kolekcji Jesień 2018, postanowili szukać inspiracji w estetyce Renesansu. Jednogłośnie zdecydowali, że aby ukształtować nową przyszłość, muszą popatrzeć wstecz. Analizując zmienne na przestrzeni wieków trendy biżuteryjne, para projektantów wróciła do momentu, który zmienił postrzeganie mody. „Renesans fascynował nas już od dawna, nie tylko ze względu na myśl epoki, ale również dzięki wzmocnieniu statusu kobiet. Właśnie wtedy kobiety nabrały więcej mocy, również w zakresie sztuki, literatury i nauki. Wiele silnych i inspirujących kobiet, takich jak królowa Elżbieta I, Katarzyna Medycejska, czy królowa Francji, przejęło władzę, przecierając szlak dla kolejnych pokoleń. Już wtedy biżuteria była ważnym środkiem wyrazu własnej tożsamości. W przeszłości sięgano po biżuterię, by podkreślić swój status społeczny lub przynależność. Współczesne kobiety wybierają elementy, które trafiają do nich na bardziej osobistym poziomie, wyrażając ich styl i osobowość. „Chcieliśmy zaproponować kobietom coś, co idealnie odzwierciedla ich własną historię, kreatywność i indywidualizm” dodają artyści, opowiadając o kolekcji Pandora Reflexions – nowej opowieści uplecionej z połyskujących metali. Kolekcja stawia na ekspresję i wielowymiarowość współczesnego stylu. Promienny blask Pandora Shine, jasnoróżowy odcień Pandora Rose i ponadczasowe srebro najwyższej jakości tworzą elastyczne bransoletki o strukturze mesh. „Przejrzysta estetyka bransoletki daje przestrzeń na zabawę i kreatywność. Płynne linie bransoletki odzwierciedlają charakter współczesnej kobiecości” zapewnia Francesco.

Odzwierciedlenie stylu. Nowa era Pandora Reflexions

PANDORA REFLEXIONS

Kolekcja Pandora Reflexions to początek nowej ery biżuterii. Seria nowoczesnych bransoletek i płaskich charmsów, wykonanych z najwyższej jakości metali, doda każdej kobiecie pewności siebie. Starannie zaprojektowane elementy mogą być noszone na nieskończenie wiele sposobów, podkreślając siłę indywidualności.

INNOWACYJNE WZORY

Ręcznie wykańczane bransoletki Pandora Reflexions charakteryzują się klasycznym kształtem, który pozostawia przestrzeń kreatywne tworzenie własnych stylizacji. Subtelna struktura mesh w odcieniach Pandora Shine i Pandora Rose oraz w najwyższej jakości srebrze, idealnie dopasowuje się do nadgarstka. Minimalistyczny charakter bransoletek odzwierciedla silną naturę współczesnej kobiety. Decyduj, co chcesz przekazać, dzięki innowacyjnym wzorom charmsów.

INDYWIDUALNY STYL

Pandora inspiruje kobiety do wyrażania swojej osobowości w kreatywny i wyrazisty sposób. Zestawiaj różne odcienie, metale i tekstury symbolicznej biżuterii i odzwierciedlaj swój oryginalny styl. Proste linie i geometryczne kształty tworzą elegancki look, a motywy koron i serc dodają mu swobodnego charakteru. W tym sezonie postaw na moc kontrastów Pandora Reflexions.

METALE PANDORA

Biżuteria Pandora jest wykonana z najwyższej jakości etycznie pozyskiwanych metali. Produkty powstają w wyniku połączenia tradycyjnych technik rzemieślniczych z nowoczesną technologią. Połysk klasycznego, wielowymiarowego srebra, olśniewający odcień srebra pokrytego złotem Pandora Shine oraz delikatna barwa Pandora Rose zapewniają nieskończone możliwości wyrażenia siebie.