„Odzyskaj blask skóry” z CRISS Carbo-OXY

"Odzyskaj blask swojej skóry - efektywna rewitalizacja i odmłodzenie dzięki karboksyterapii CRISS" – to kampania edukacyjna, której celem jest przybliżenie osobom w różnym wieku, szczególnie klientkom gabinetów kosmetycznych, jak wiele problemów skórnych można zredukować za pomocą wykonywanych systematycznie zabiegów karboksyterapii.

criss uroda
Już nie musimy obawiać się bólu – aparat CRISS Carbo-OXY redukuje ból do minimum podczas zabiegu. To jedyny takie urządzenie w Polsce do zabiegu tego rodzaju.  

Karboksyterapia

To inaczej infuzja medycznego dwutlenku węgla CO2, to zabieg bardzo popularny i ceniony wśród klientów gabinetów kosmetycznych i medycyny estetycznej.
Medyczny dwutlenek węgla, podawany jest z certyfikowanej butli, dostarczanej przez uprawnionego producenta. Ilość gazu jest dokładnie odmierzona i podana śródskórnie lub podskórnie, przy pomocy bardzo cienkiej igły.
Zabieg powoduje gwałtowne rozszerzenie naczyń krwionośnych i zwiększenie przepływu krwi wraz ze składnikami odżywczymi. Poprawia mikrokrążenie i odnowę komórek. Odpowiedzią na to jest reakcja zapalna, co prowadzi do stymulacji produkcji kolagenu. Dzięki zabiegowi skóra staje się gładsza, bardziej jędrna oraz zregenerowana.

Zabieg karboksyterapii z bólem zredukowanym do minimum

Karboksyterapia aparatem CRISS CARBO-OXY jest mniej bolesna od zabiegów, wykonywanych na innych urządzeniach, ponieważ urządzenie CRISS posiada programy do redukcji bólu, co ma szczególne znaczenie w przypadku osób wrażliwych na ból spowodowany iniekcją. To jedyne urządzenie na rynku polskim, posiadające moduł do karboksyterapii, oksybrazji i infuzji tlenowej w jednym!
Karboksyterapia likwiduje cienie pod oczami, przyczynia się do redukcji zmarszczek czy blizn. Kolejną jej zaletą jest remodeling skóry, zmniejszenie widoczności blizn i cellulitu. Efektem towarzyszącym jest skrócenie  włókien kolagenowych, co skutkuje zwiększoną sprężystością skóry. Zmiany są widoczne natychmiast. Są zaskakujące, porównywalne z zabiegami operacyjnymi.

urzadzenie kriss

Oręż w walce z cellulitem i zmarszczkami

Komórki tłuszczowe są bardzo wrażliwe na iniekcje CO2. Wprowadzony do tkanki tłuszczowej dwutlenek węgla, częściowo zmienia się w kwas węglowy, który rozpuszcza komórki tłuszczowe. Zwiększone ukrwienie prowadzi do wzmożonego drenażu limfatycznego leczonego obszaru, poprawy metabolizmu i wydalania uwolnionego tłuszczu. Proces ten prowadzi do zmniejszenia liczby komórek tłuszczowych i wymodelowania sylwetki. Natomiast odnowienie komórek skóry i stymulacja syntezy kolagenu skórnego, prowadzi do wygładzenia powierzchni skóry i usunięcia nieestetycznego efektu „skórki pomarańczowej”.