Para na całe życie, FIT LOVERS

Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz - youtuberzy znani jako FIT LOVERS – dzielą się swoją filozofią i pokazują jak w ciągu 52 tygodni zmienić życie na lepsze.

okk

„PARA NA CAŁE ŻYCIE” to tytuł lifestylowego przewodnika po życiu, który w marcu trafił na półki salonów prasowych i do księgarni internetowych. W sobotę 11 marca o godzinie 12.00 spotkają się z czytelnikami i fanami w Empik Junior w Warszawie. Premiera będzie miała charakter performance’u. Wszystkim chcącym wprowadzić pozytywne zmiany w sobie i wokół siebie rzucą wyzwanie FIT LOVERS CHALLENGE. Zaproszą także do flash moba.

Autorzy są trenerami personalnymi i mistrzami fitnessu. Oboje ukończyli Akademię Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku, gdzie poznali się podczas wspólnych treningów. Połączenie zamiłowania do ruchu, zdrowego odżywiania, występów, motywowania innych i pozytywnego spojrzenia na świat zaowocowało chęcią stworzenia kanału Fit Lovers na Youtubie i bloga fit-lovers.pl. Obecnie autorów śledzi na kanałach społecznościowych ponad 400 000 odbiorców.

FIT LOVERS to marka, której misją jest pomoc wszystkim potrzebującym zmian w swoim życiu, wyglądzie i nastawieniu. Autorzy uważają, że zdrowie, pewność siebie i pozytywne podejście są gwarancją sukcesu, a odpowiednie żywienie oraz aktywność fizyczna najlepszym narzędziem, żeby to osiągnąć.

Wydana przez Wydawnictwo Dragon książka zatytułowana „Para na całe życie” wprowadza do świata odbiorców nowe pojęcie. FIT LIFESTYLE jest zapisany na kartkach poradnika, w którym znajdziemy wskazówki do tego jak w ciągu 52 tygodni zmienić swoje życie na lepsze pod kątem patrzenia na świat, wiary w siebie i zdrowego stylu życia. Przewodnik aktywności pozwala ustalić indywidualne wyzwania i cele do osiągnięcia, a przeplatany jest tematyką związaną z pasjami pary, czyli fitnessem, podróżami i modą.

Wraz z premierą książki rozpoczął się zaplanowany na 52 tygodnie FIT LOVERS CHALLENGE. Wszyscy biorący w nim udział i dokumentujący swoją przemianę będą mogli wygrać 10 mikserów MIX&GO od Russell Hobbs, a osoba, która zdaniem jurorów i internautów przejdzie oraz udokumentuje najbardziej spektakularną metamorfozę, wygra wycieczkę na Kubę dla dwóch osób w towarzystwie FIT LOVERS. Postępy internautów śledzić można na Facebooku w otwartej grupie FIT LOVERS CHALLENGE oraz na profilu FIT LOVERS CHALLENGE na Instagramie.

Podczas spotkania autorskiego 11 marca o godzinie 12.00 w Empik Junior w Warszawie przy ulicy Marszałkowskiej 116/122, które poprowadzi redaktor naczelna portalu Gala.pl Natalia Hołownia, również będzie można podjąć wyzwanie FIT LOVERS CHALLENGE, zdobyć autograf autorów, zatańczyć z nimi flash moba i skosztować koktajli wedle ich przepisów przygotowanych w mikserach MIX&GO od Russell Hobbs.

O książce:

Tytuł: Para na całe życie 

Autorzy: Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz

Data publikacji: 01.03.2017

Cena: 39.95 zł

Liczba stron: 240

Gatunek: Poradnik life stylowy

Wydawnictwo: Dragon