Passionata – z pasji do kobiet

passionata1

Francuska firma Chantelle wprowadza na polski rynek wyjątkową markę damskiej bielizny – Passionata.
Nowa kolekcja jest niezwykła – inspiruje, uwodzi, budzi ukryte pragnienia. Bogactwo wzorów, subtelne kolory, koronkowe wykończenia czy delikatność materiału sprawiają, że w bieliźnie tej każda kobieta poczuje się zmysłowo i seksownie. Passionata pozwala błyszczeć, zachwycać, cieszyć się życiem niezależnie od chwili i sytuacji. Wprowadza w ekscytujący świat glamour, który może być udziałem każdej kobiety.

Bielizna w życiu kobiety
Dla większości kobiet bielizna jest czymś więcej niż tylko koniecznością czy zwykłym dodatkiem do codziennego ubioru. Traktowana jest ona raczej jako kreacja posiadająca magiczną moc. Misternie haftowane biustonosze, czarujące koszulki czy powabne figi nadają życiu barw, pozwalają w pełni wyeksponować kobiecą urodę. Dzięki pięknej bieliźnie nieśmiała dziewczyna może zmienić się na chwilę w zmysłową femme fatale, a business woman uświadamia sobie, że pod fasadą eleganckiego kostiumu kryje się czuła i romantyczna osobowość.

Kobieta według Passionaty
Passionata podziwia kobiety. Wie, jak wiele ról i obowiązków łączą one w swoim życiu. Są nie tylko czułymi matkami, kochającymi żonami czy kompetentnymi business woman, ale przede wszystkim są kobietami. Dlatego właśnie, z pasji i podziwu dla ich wyjątkowości, stworzona została Passionata – bielizna, która rozpieszcza zmysły i pozwala czuć się glamour w każdej sytuacji.

Kobieta według Passionaty jest… kobieca. Piękna, zmysłowa, czarująca. Bierze życie w swoje ręce i korzysta z jego uroków. I nie ważne, czy poświęca się akurat karierze czy też realizowaniu swoich marzeń. W każdej sytuacji i chwili ma prawo czuć się wyjątkowo i atrakcyjnie. Z Passionatą dążenia te stają się łatwiejsze. Bielizna ta jest bowiem nie tylko oryginalna i sexy, ale także, jak każda marka Chantelle, charakteryzuje się ona doskonałą jakością oraz idealnym dopasowaniem do ciała.
Passionata jest jak kobieta, która ją nosi – zmysłowa, młoda i atrakcyjna.

Kobieta zmienną jest…
Wszyscy wiemy, jak zmienne są kobiety. Czasami pragną być widziane jako romantyczne osoby, pełne pasji i energii. Innym razem stylizują się na dynamiczne, eleganckie kobiety sukcesu. Passionata doskonale rozumie te potrzeby i marzenia. Z obserwacji przez nią przeprowadzonych wynika, że ze względu na osobowość, charakter i styl życia kobiet można je podzielić na cztery grupy:

Businesswoman to kobieta aktywna, dynamiczna, ceniąca klasyczną elegancję i komfort. Pełna zapału i wiary we własne siły. W bieliźnie ceni elegancję, dyskretny czar oraz komfort jej noszenia.
Przyjaciółka to kobieta kochająca świat i ludzi, poszukująca harmonii w życiu. Przywiązuje duża wagę do przyjaźni i udanych kontaktów z innymi. W bieliźnie ceni przede wszystkim wygodę i komfort oraz delikatną zmysłowość.
Uwodzicielka to stuprocentowa kobieta, świadoma swojego czaru i uroku. Pragnie uwodzić i być w centrum uwagi. Bielizna powinna podkreślać jej zmysłową naturę oraz kobiece kształty.
Kobieta z pasją – rozważna i romantyczna. Posiada prawdziwą pasję w życiu, którą aktywnie realizuje.
W odpowiedzi na indywidualne oczekiwania i pragnienia powyższych typów osobowości, Passionata stworzyła cztery wyjątkowe segmenty bielizny.

City
Elegancka, a zarazem komfortowa bielizna stworzona na potrzeby dynamicznych, aktywnych kobiet sukcesu. Delikatne koronkowe zdobienia oraz dyskretne kolory pozwalają dopasować ją do każdej sytuacji.

Beauty
Poszukiwania przyjemności, piękna i harmonii doprowadziły do stworzenia segmentu Beauty, który przeznaczony jest dla kobiet dbających o siebie, cieszących się życiem i bliskością przyjaciół. Bielizna ta zdobiona jest delikatnymi motywami kwiatowymi lub też wykończona zmysłową koronką.

Glamour
Niezwykle zmysłowy segment przeznaczony dla kobiet, które pragną błyszczeć, uwodzić i być w centrum uwagi. Zniewalające koronki, dyskretny czar motywów kwiatowych czy też śmiałe kolory powodują, że każda kobieta, dzięki tej bieliźnie, poczuje się sexy i glamour.

Passio
Czerpie inspirację z pozostałych segmentów Passionaty. Piękna, zmysłowa, elegancka, odpowiednia na każdą okazję w życiu współczesnej kobiety. Passio to subtelne, pastelowe kolory, delikatne, koronkowe zdobienia oraz niezwykle zmysłowy look.

Cena biustonoszy: 119-169 PLN.
Cena majteczek: 59-99 PLN.