Wiosennie Loose vs. Romantic

wiosenne Loose
To hasło najnowszej kolekcji dzianin MKM na wiosnę/lato 2011. Marka stworzyła dwie linie i oddaje w ręce klientek możliwość wyboru, czy w tym sezonie chcą być Loose czy Romantic. MKM Swetry w oparciu o dwa odmienne style stworzyło kolekcję łączącą kontrastujące z sobą trendy. Po jednej stronie mamy luźny i wygodny Loose, a z drugiej delikatny i subtelny Romantic.

Marka pozostawia los obu linii w rękach kobiet, które same zadecydują o tym jak na wiosnę zmieni się ich garderoba. Cała kolekcja posiada szeroką gamę kolorystyczną, która dzieli się na: pastele i beże oraz soczyste, intensywne fluo.

wiosenne Loose6

W obydwóch liniach zostały wykorzystane delikatne przędze, ażur oraz miękkie dzianiny o elastycznych właściwościach. Ekskluzywnym koneserkom dzianin z pewnością przypadnie do gustu sukienka Amanda z linii Romantic. Wykonana jest z miękkiej przędzy, posiada łaskawą dla figury długość oraz obszerne rękawy 3/4. W zależności od nastroju można nosić ją w połączeniu z pończochami, tregginsami lub solo.

wiosenne Loose5wiosenne Loose4wiosenne Loose2

Kolejną odsłoną Romantic jest sweter Nikoletta. To delikatny kardigan z rękawem 3/4 oraz kołnierzem przechodzącym u dołu w kieszenie. Ten model to doskonały dodatek do każdego stroju, niezależnie od tego na jakie dodatki postawisz Nikoletta subtelnie uzupełni całą romantyczną stylizację.