Personalizowane Vansy już dostępne w Europie

Marka podejmuje kolejne działanie w obszarze digitalowym i umożliwia klientom w Europie kreatywną zabawę w formie tworzenia własnych, spersonalizowanych modeli obuwia, za sprawą akcji „Vans Customs”.

Personalizowane Vansy już dostępne w Europie

Fani marki mogą teraz dostosować wybrany model do własnych potrzeb, poprzez wybór spośród szeregu materiałów, kolorów i projektów. Dzięki temu mają możliwość zaprojektowania ponad 800 milionów różnych kombinacji. Personalizacja jest już możliwa dla 5 ikonicznych modeli Vansa – Authentic, Era, Old Skool, Classic Slip-On oraz Sk8-Hi, zarówno w swoich klasycznych formach, jak i w wersjach typu Classic Lites, All-Weather oraz Pro Skate w każdym dostępnym rozmiarze.

Od początku istnienia marki Vans, czyli 1966 roku, Paul Van Doren jak mantrę powtarzał: „Jeżeli posiadasz kawałek tkaniny, albo chociaż świetny pomysł, mogę stworzyć parę Vansów tylko dla Ciebie”.

Dlatego też to właśnie personalizacja leży u podstaw powstawania marki Vans. Poprzez „Vans Customs” przekazujemy proces kreacji Wam, żebyście potraktowali nasze buty jako czyste płótno. „Vans Customs” kontynuuje tradycję bezpośredniej komunikacji ze swoimi konsumentami i wspiera ich w wyrażaniu siebie poprzez produkty marki Vans na niedostępnym dotychczas poziomie.

Poza wyborem stylu, materiału i koloru, „Vans Customs” pozwala klientom na wgranie własnej, oryginalnej grafiki lub zdjęcia, następnie zamieszczanych na modelach Authentic oraz Classic Slip-On w 4 prostych krokach. Istnieje również funkcja, która umożliwia personalizację pięty buta niestandardowym haftem. Każda para modeli „Vans Customs” jest wyposażona w specjalną oznaczoną wkładkę i jest dostarczana klientowi w oryginalnym worku Vans Customs. Czas oczekiwania na przesyłkę trwa 4-6 tygodni.

Aktualnie, Vans rozpoczął współpracę z kilkoma ze swoich ulubionych artystów z całej Europy, aby zaprezentować ich własne projekty w połączeniu z premierą akcji w tym tygodniu. Tiffany Cooper, Alex Jenkins, Jean Andre, Ines Longevial, Lucas Beaufort oraz Stevie Gee – wszyscy dołączyli do rodziny Vansa, aby wyprodukować oryginalne, spersonalizowane modele, które zostaną wprowadzone do sprzedaży na stronie Vans.eu.

Co więcej, artyści znajdą się również w wyjątkowym zinie, który będzie dostępny w wybranych sklepach Vans. Bądźcie czujni – w najbliższych miesiącach pojawią się kolejne specjalne „dropy” sygnowane przez kolejnych członków rodziny i przyjaciół Vansa. To nasza celebracja kreatywnej ekspresji oraz indywidualności, więc śmiało zaryzykuj i stwórz swój własny model już teraz!